Super Lig: Podział punktów w Ankarze

mehmetcan/Shutterstock
Piłkarze Genclerbirligi SK zremisowali przed własną publicznością z Antalyasporem 1:1 (1:1) w sobotnim spotkaniu 27. kolejki tureckiej Super Lig.

Kibice zgromadzeni na trybunach na pierwsze trafienie w tym meczu czekali niespełna siedem minut. Na prowadzenie wyszli wówczas gospodarze, a na listę strzelców wpisał się Aydin Karabulut, któremu asystował Ahmet Oguz.

Goście zdołali doprowadzić do wyrównania w 25. minucie. Do siatki miejscowych trafił Samuel Eto'o, który wykorzystał dogranie Sandro.

Genclerbirligi SK zajmuje aktualnie 12. miejsce w tabeli ligi tureckiej. Podopieczni Umita Ozata mają na swoim koncie 33 punkty, z kolei Antalyaspor zdobył do tej pory 43 "oczka" i znajduje się na szóstej pozycji.