Superliga: Porażka Brondby, grał Wilczek

Ostatnia aktualizacja: 20/11/16 18:16, Komentarzy: 2

0
2

Broendby IF przegrało z Odense BK 0:1 w meczu 17. kolejki duńskiej ekstraklasy. W barwach ekipy gospodarzy wystąpił Kamil Wilczek.

Jedynego gola w tym spotkaniu strzelił Anders Jacobsen w 42. minucie. Duński napastnik po dośrodkowaniu Rasmusa Jonssona pewnym strzałem wpakował piłkę do siatki rywali.

W barwach Broendby IF zagrał Kamil Wilczek. Reprezentant Polski opuścił plac gry w 66. minucie i został zastąpiony przez Jana Klimenta.

Mimo porażki Broendby IF wciąż zajmuje drugie miejsce w tabeli Superligi. Trzy punkty sprawiły, że Odense awansowało na dwunastą pozycję.