Superpuchar Europy: Sergio Ramos ratuje Real przed porażką! Wyrównuje w 93 minucie meczu!

Maxisport/Shutterstock
Real Madryt mierzy się z Sevillą w meczu o Superpuchar Europy.

W pierwszych minutach to podopieczni Zinedine Zidane'a lepiej się prezentowali i z biegiem czasu stwarzali coraz groźniejsze sytuacje pod bramką rywali.

"Królewscy" w końcu dopięli swego. W 21 minucie przepięknym strzałem tuż zza pola karnego w samo okienko bramki Sergio Rico popisał się Marco Asensio. 1:0 dla Realu!

Tymczasem w 41 minucie Sevilla doprowadziła do remisu, a autorem gola był Franco Vazquez.

Więcej bramek w pierwszej połowie już nie zobaczyliśmy. Do szatni oba zespoły zeszły z wynikiem 1:1.

Kiedy wydawało się, że Sevilla pokona Real, do wyrównania w 93 minucie doprowadził Sergio Ramos, umieszczając piłkę w siatce po uderzeniu głową na pustą bramkę.