Surma: Ciężko grać koronkowo na takim boisku

ASInfo
Ruch Chorzów zremisował na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała 1:1 (0:1). Tuż po spotkaniu swojego zadowolenia, przede wszystkim z postawy w drugiej odsłonie rywalizacji, nie ukrywał doświadczony pomocnik Niebieskich, Łukasz Surma.

Wykazywaliśmy w sobotnim meczu ruchliwość i utrzymywaliśmy się na połowie przeciwnika. Dobrze nam to wychodziło i gdzieś przy tym czterdziestym metrze trochę się zacinało, ale Podbeskidzie też grało bardzo zdyscyplinowanie w obronie

Na tym boisku, które było bardzo nierówne, ciężko nam się tworzyło koronkowe akcje, a i tak było parę bardzo ładnych. Uważam, że ten mecz szczególnie w drugiej połowie był dla nas pozytywny

Podbeskidzie od początku spotkania chciało nas kontrować, także musieliśmy się przebijać przez mur bielszczan. Jednak przy tym musieliśmy uważać na szybkie akcje wyprowadzane przez gospodarzy i w drugiej połowie robiliśmy to bardzo dobrze