betclic

Surma: Zwycięstwo z Wisłą otworzy nam drzwi do grupy mistrzowskiej

Ostatnia aktualizacja: 01/04/16 17:30, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

W niedzielnym meczu 29. kolejki Ruch Chorzów podejmie u siebie Wisłę Kraków. – Tak się wszystko ułożyło w tabeli, że dzięki wygranej będziemy już mieli pewne miejsce w ósemce. Wiadomo, że zawsze będziemy to mieć z tyłu głowy, ale przede wszystkim musimy zagrać dobre spotkanie - powiedział w rozmowie z oficjalną stroną Niebieskich Łukasz Surma.

Pomocnik chorzowian w kilku zdaniach wypowiedział się na temat niedzielnego rywala. - Wisła jest w tej chwili w dobrej formie. Trzeba się wspiąć na wyżyny swoich umiejętności i zagrać zarówno dobrze w defensywie, jak i w ofensywie. Głównie skupiłbym się na naszej dobre grze, a reszta rzeczy przyjdzie sama - zaznaczył wychowanek Białej Gwiazdy.

- Wiemy o tym, że zwycięstwo otworzy nam drzwi do grupy mistrzowskiej, ale my musimy się trzymać naszego, wypracowanego stylu – podkreślił najbardziej doświadczony zawodnik chorzowskiej ekipy.

W meczach z Lechem czy Cracovią pojawił się element braku koncentracji. Nasi przeciwnicy wykorzystali to bezlitośnie, a Wisła jest podobnej klasy drużyną. Przy dobrej naszej grze nie możemy tracić choćby na chwilę skupienia. Chodzi tu głównie o grę w defensywie. Nie można się w takich momentach „wyłączać”, bo wtedy wychodzą strzały życia i nieszczęście gotowe. Musimy zachować koncentrację przez całe 90 minut – zaznaczył „Surmik”.

Niedzielny mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 na stadionie przy ul. Cichej.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela