Suso: Nie możemy zaczynać meczu w taki sposób

Andrea Betani / shutterstock.com
AC Milan zremisował na wyjeździe z Torino FC 2:2 w poniedziałkowym meczu Serie A. Suso, pomocnik „Rossonerich”, nie był zadowolony z początku spotkania w wykonaniu swojej drużyny.

- Próbowałem wszystkiego, abyśmy wygrali. Miałem także ostatnią szansę, ale byłem zbyt zmęczony

- Drużyna gra dobrze, ale nadal musimy wiele rzeczy poprawić. Na przykład, nie możemy zaczynać meczu w taki sposób
- podkreślił Hiszpan.

Drużyna z San Siro przegrywała 0:2 po 26 minutach. W 32. minucie Gianluigi Donnarumma uchronił swój zespół przed utratą trzeciego gola, broniąc rzut karny.

Podopieczni Vincenzo Montelli zajmują piąte miejsce w ligowej tabeli, ale mają jeden mecz zaległy do rozegrania. W sobotę zmierzą się u siebie z trzecim SSC Napoli, do którego tracą cztery punkty. -
Gramy bardziej zespołowo. Na San Siro zawsze spisywaliśmy się dobrze. Miejmy nadzieję, że podtrzymamy tę pozytywną serię