Swansea przegrywa z Liverpoolem po karnym w końcówce

Ostatnia aktualizacja: 01/10/16 15:40, Komentarzy: 3

0
3

Swansea City przegrało z Liverpoolem 1:2 w pierwszym sobotnim spotkaniu 7. kolejki angielskiej Premier League. Cały mecz w drużynie "Łabędzi" rozegrał Łukasz Fabiański.

Gospodarze prowadzili po pierwszej połowie po trafieniu Leroy'a Fera z najbliższej odległości. Po przerwie do remisu doprowadził strzałem głową Roberto Firmino. W końcówce zwycięstwo gościom zapewnił James Milner, który pokonał golkipera reprezentacji Polski uderzeniem z rzutu karnego.

Drużyna z Walii zajmuje 17. miejsce z czterema zdobytymi punktami. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z Arsenalem.

Natomiast "The Reds" mają na swoim koncie 16 "oczek" i awansowali na pozycję wicelidera. Po przerwie na mecze reprezentacji zmierzą się na Anfield Road z Manchesterem United.