Świetna noc dla Polaków w MLS. Gol Przemysława Frankowskiego, dwie asysty Patryka Klimali [WIDEO]

Screen z Twittera
Miniona noc była bardzo dobra dla Polaków, którzy występują w amerykańskiej lidze MLS. Do wygranych swoich drużyn znacznie przyczynili się Przemysław Frankowski oraz Patryk Klimala.
Większość reprezentantów Polski odpoczywa po występie w EURO 2020. Inaczej jest jednak w przypadku Przemysława Frankowskiego, który musiał szybko wrócić do gry w MLS.
Ostatniej nocy jego Chicago Fire mierzyło się z Atlantą United. Do przerwy drużyna Polaka prowadziła 2:0 po dublecie Ignacio Alisedy. Frankowski miał na koncie żółtą kartkę.
W drugiej połowie to nasz reprezentant ustalił rezultat. W 58. minucie świetnie wykończył kontrę zespołu - nie pomylił się w sytuacji sam na sam z bramkarzem.
Bardzo udany wieczór ma za sobą także Patryk Klimala, który niedawno zamienił Celtic Glasgow na New York Red Bulls. Polak rozegrał pełne 90 minut.
Nie trafił co prawda do siatki, ale to właśnie po jego podaniach padły obie bramki dla gości w starciu z Orlando City. Drużyna Klimali wygrała 2:1.
Napastnik w pierwszej połowie obsłużył Cristiana Casseresa, a w 79. minucie przytomnie zachował się w polu karnym, posyłając piłkę do niepilnowanego Fabio, który przesądził o wyniku.