Świetny występ Milika w Napoli - gol i asysta [VIDEO]

Tomasz Bidermann/Shutterstock
Arkadiusz Milik występ w barwach SSC Napoli przeciwko Herthcie Berlin może zaliczyć do niezwykle udanych. Nasz zawodnik wpisał się na listę strzelców w 70 minucie spotkania i asystował przy trafieniu na 4:1.

Klub z Neapolu rozgromił rywali aż 4:1. To niemiecka drużyna otworzyła wynik spotkania - gol Ibisevicia z 23 minuty. Na odpowiedź Włochów długo jednak nie trzeba było czekać. Już piętnaście minut później wyrównał Marek Hamsik.

Druga połowa to dominacja Napoli, które do siatki przeciwnika trafiał trzy razy. Najpierw bramkę zdobył Callejon. Na 3:1 podwyższył Arkadiusz Milik, który na murawie pojawił się w 46 minucie, a wynik spotkania po podaniu Polaka ustalił Dries Mertens.

Warto również wspomnieć, że na początku drugiej połowy na boisku zameldował się inny z Polaków, Piotr Zieliński.