Szalona atmosfera na słynnych derbach w Europie. Trybuny zaczęły "płonąć", kibice dali show [WIDEO]

Screen/Twitter
W sobotę zostały rozegrane derby Belgradu. Mecz Crveny Zvezdy z Partizanem w ramach ligi serbskiej zakończył się remisem 2:2. Kibice obu drużyn zgotowali zaś niesamowitą atmosferę na stadionie.
Mecz Crveny Zvezdy Belgrad z Partizanem Belgrad w ramach rozgrywek serbskiej Super Ligi zakończył się remisem 2:2. Wynik tego meczu został otwarty na kilka chwil przed końcem pierwszej połowy.
W 45. minucie spotkania bramkę na 1:0 dla Crveny Zvezdy zdobył Uros Spajić. Radość po stronie gospodarzy nie trwała jednak długo. Kilkadziesiąt sekund później odpowiedział bowiem Saldanha.
Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy na prowadzenie (2:1) wyszedł Partizan. Na listę strzelców wpisał się Aldo Kalulu. Finalnie było to jednak za mało, by sięgnąć po trzy punkty. W 69. minucie wynik tego pojedynku ustalił Cherif Ndiaye. Senegalski napastnik trafił na 2:2.
Pierwsze w 2024 roku derby Belgradu zagwarantowały niesamowitą atmosferę na trybunach. Obiekt w stolicy Serbii wypełnił się po brzegi. Zaraz po rozpoczęciu gry kibice gospodarzy zaprezentowali zaś oprawę, do której wykorzystano race i inne materiały pirotechniczne.
Nagranie przedstawiające oprawę stworzoną przez fanów Crveny Zvezdy obiegło internet, gdzie cieszy się dużą popularnością.
Remis (1:1) w derbach Belgradu nie doprowadził do zmian w tabeli serbskiej Super Ligi. Liderem rozgrywek niezmiennie jest Partizan, który ma punkt przewagi nad Crveną Zvezdą.