Szalony mecz w Dortmundzie: Legia z Borussią strzeliły dwanaście goli!

Ostatnia aktualizacja: 22/11/16 22:36, Komentarzy: 88

17
88

Legia przegrała na wyjeździe z Borussią Dortmund w meczu piątej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Od pierwszych minut przewagę osiągnęła Borussia, legioniści próbowali pojedynczych kontr, jednak bez efektów. Ale do czasu - po nieco niemrawym początku spotkanie nabrało barw i okazało się nawet nie tyle emocjonujące, co po prostu szalone.

W 10 minucie legioniści wyszli na prowadzenie. Odjidja-Ofoe stanął w polu karnym naprzeciwko Bartry, a następnie spokojnym strzałem zewnętrznym podbiciem minął i obrońcę, i bramkarza. 1:0 dla Wojskowych!

Siedem minut później gospodarze wyrównali. Dembele mięciutko wrzucił w pole karne, zza linii obrony wyskoczył Kagawa i strzałem z bliskiej odległości pokonał Cierzniaka.

Minutę później Borussia już prowadziła. Znów Dembele podawał do Kagawy, ten wykorzystał dziurę w obronie Legii, zwiódł jeszcze jednego z defensorów i ponownie nie dał szans polskiemu bramkarzowi.

W 20 minucie Dortmundczycy zdobyli kolejną bramkę. Cierzniak piąstkował piłkę wprost w nadbiegającego Sahina, któremu zapisano trafienie.

W 24 minucie Legia odrobiła jednego gola. Prijović w świetnej sytuacji w polu karnym płaskim uderzeniem pokonał bramkarza.

Pięć minut później Borussia prowadziła już 4:2. Dembele minął Czerwińskiego i z bliskiej odległości przebił rękawice Cierzniaka.

W 32 minucie na 5:2 podwyższył wracający po kontuzji gwiazdor zespołu. Kagawa podał do Reusa, który w sytuacji sam na sam z Cierzniakiem nie miał problemu z umieszczeniem piłki w siatce.

Do przerwy więcej goli już nie padło, ale nie był to koniec emocji - mecz okazał się zaskakująco otwarty, podobnie jak zaskakująca (niestety negatywnie) była tego dnia forma bramkarza legionistów.

Siedem minut po wznowieniu szóstego gola dla Borussii dołożył Reus po podaniu Dembele, Cierzniak był bez szans.

W 57 minucie Radović podciągnął z piłką kilkadziesiąt metrów, perfekcyjnie podał do Kucharczyka, który bez problemów pokonał golkipera gospodarzy.

W 71 minucie jedną z nielicznych dobrych interwencji tego wieczora popisał się Cierzniak, który uratował swój zespół przed akcją dwójki Aubameyang-Passlack. W 78 "ratunkowym" okazał się słupek bramki, w jaki trafiła piłka po strzale Aubameyanga.

W 81 minucie Borussia jednak podwyższyła na 7:3. Cierzniak wybronił uderzenie Schuerrle, ale wobec dobitki Passlacka był już całkowicie bezradny.

...ale nie był to koniec strzelania. Dwie minuty później bramkę precyzyjnym strzałem obok Weidenfellera zdobył Nikolić, wykorzystując podanie Radovicia.

Już w doliczonym czasie gry ósme trafienie dla BVB dołożył Reus. Jak się później okazało był to ostatni moment, gdy piłka zatrzepotała w tym meczu w siatce którejkolwiek z bramek.

Tym samym Borussia pokonała Wojskowych 8:4. Wysoka porażka nie zmienia pozycji Legii w grupie. Sporting przegrał swój mecz z Realem i o trzecim miejscu, premiowanym grą w Lidze Europy, zadecyduje bezpośrednie spotkanie legionistów z Portugalczykami, do jakiego dojdzie w ostatniej kolejce rozgrywek.

* * * * * *
Wyniki wtorkowych spotkań 5. kolejki grupy F

Borussia Dortmund - Legia Warszawa 8:4 (5:2)

Bramki: Shinji Kagawa 17, 18, Sahin 20, Dembele 30, Reus 32, 52, 90+3, Passlack 81 - Prijović 10, 24, Kucharczyk 58, Nikolić 83.

Borussia: Weidenfeller - Rode, Ginter, Bartra (62 Durm), Passlack - Sahin (71 Aubameyang), Pulisic, Kagawa, Castro, Dembele (73 Schuerrle) - Reus.

Legia: Cierzniak - Bereszyński, Czerwiński, Pazdan, Rzeźniczak - Kopczyński, Guilherme (55 Jodłowiec) - Kucharczyk, Radović, Odjidja-Ofoe (75 Nikolić) - Prijović (70 Wieteska).

Sędziował: Martin Stroembergsson (Szwecja).
Żółte kartki: Ginter - Odjidja-Ofoe, Pazdan.

* * *
Sporting Lizbona - Real Madryt 1:2 (0:1)
Bramka: Adrien Silva 80-karny - Varane 29, Benzema 87.

Sporting: Patricio - Pereira, Coates, Semedo, Zeegelaar - Martins, Carvalho, Adrien Silva, Bruno Cesar (62 Campbell) - Dost (77 Andre), Ruiz (67 Schelotto).

Real: Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo (71 Coentrao) - Modrić, Kovacić, Vazquez, Isco (67 Benzema), Bale (58 Asensio) - Ronaldo.

Sędziował: William Collum (Szkocja)
Żółta kartka: Ruiz, Campbell, Andre - Marcelo, Kovacić.
Czerwona kartka: Pereira (64, Sporting).

Źródło: własne/asinfo.
PHKxMonster666
Zarejestrowany od: 86 dni
Ilość komentarzy: 528
Oceny: +754
CA Boca Juniors FK Austria Wiedeń FC Salzburg Dinamo Minsk BATE Białoruś Club Brugge KV Fluminense Atlético Mineiro Flamengo
24.11.2016 / 22:50:03
Teraz tylko puknąć Sporting u siebie i zagrać w LE. Legia zarobi jakieś 13mln EURO na czysto (po karach). Zimą transfery i wiosną skład Legii wygląda tak: Malarz- Wszołek, Padan, Salamon, Jędrzejczyk- Radovic, Moulin, Odjidja, Guilherme- Nikolics, Prijovics. Możemy grać o finał LE bo mistrza mamy pewnego
XxX_Gotrgot_XxX
Zarejestrowany od: 107 dni
Ilość komentarzy: 22
Oceny: +169
Arsenal Londyn Liverpool FC Legia Warszawa Polska Real Madryt
23.11.2016 / 20:11:11
Trzeba pochwalić legie za ten mecz strzelić 4 gole borrusi na wyjezdzie to nie jest łatwy wyczyn.Brawo Legia!
23.11.2016 / 10:38:53
Borussia grala w defensywie katastrofalnie , jak Real 2 tyg temu z tym ze w ofensywie zagrala zajebiscie no I powrot mojego ulubionego zawpdnika borussi Reus :)
HancockKlopp
Zarejestrowany od: 210 dni
Ilość komentarzy: 346
Oceny: -365
23.11.2016 / 07:59:06
Kolejna drużyna po realu zlekceważyła polaczków i dała sobie tyle nastrzelać.
błekitna liga
Zarejestrowany od: 1291 dni
Ilość komentarzy: 822
Oceny: +4953
PSG Stade Rennes Bayern Monachium Borussia Dortmund ADO Den Haag Ajax Amsterdam Legia Warszawa Wisła Płock Polska Atlético Madryt
23.11.2016 / 06:21:53
Niesamowity mecz wynik niczym z hokeja
bytom1920
Zarejestrowany od: 1386 dni
Ilość komentarzy: 1001
Oceny: -95
CA Boca Juniors Argentyna Zagłębie Lubin Arka Gdynia Polska FC Barcelona Odra Opole Polonia Bytom
23.11.2016 / 02:19:37
http://ukrytetyperstwo.blogspot.com/ Wczorajszy kupon kurs 54 trafiony i skan juz na blogu! codziennie trafiaja kupony ! na dzis kupon juz dostepny znowu kurs miedzy 20-100! polecam ich!
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1199 dni
Ilość komentarzy: 6901
Oceny: -7700
23.11.2016 / 01:36:52
Ten oferma bramkarz i lysy stoper z Pogoni to niewypaly transferowe.Powinni sie ich pozbyc jak najszybciej,tylko gdzie znajda chetnych na takie kaleki.
bytom1920
Oceny: -95
23.11.2016 / 07:55:55
Czyli Czerwiński i Cierzniak.Dokładnie masz rację kolego.To były najsłabsze ogniwa Legii.Bez tych panów Legia mogła stracić 2-3 bramki mniej .Pogonić ich w zimie-Cierzniaka do 1 ligi np do Olimi Grudziądz,Czerwińskiego z powrotem do Pogoni albo niech wraca do Termaliki.
23.11.2016 / 00:55:24
Ile by bramek legia nie zdobyla. To i tak dzisiaj by przegrala wyraznie. Szkoda mi chlopakow bo walczyli ale takie porazki bola. Mam nadzieje ze szybko o tym zapomna. Atmosfera na stadionie byla super. Milo bylo zobaczyc miny na poczatku meczu niemieckich kibicow.
Bombadil97
Zarejestrowany od: 187 dni
Ilość komentarzy: 1253
Oceny: +5504
Arsenal Londyn Manchester United Liverpool FC Newcastle United Fulham Ajax Amsterdam Polska Real Madryt
23.11.2016 / 00:36:43
Szacunek dla Legi po tym meczu. Kibice (zwłaszcza ci, którzy oglądali spotkanie na stadionie w Dortmundzie) mogą być naprawdę zadowoleni i wdzięczni, ponieważ zobaczyli ciekawe spotkanie oraz dużo goli.
atletis07
Zarejestrowany od: 384 dni
Oceny: +324
23.11.2016 / 00:25:39
Czulem sie jakbym oglądam mecz na orliku,a nie ligę mistrzów. Otwarty, radosny futbol
bronxer
Zarejestrowany od: 37 dni
Ilość komentarzy: 7
Oceny: -7
Chelsea Londyn Borussia Dortmund Wisła Kraków Real Madryt
23.11.2016 / 00:17:06
Haha wy jesteście niespełna rozumu chyba,8:4 baty jak niewiem a wy piszecie Odrodzenie legii haha serio?
x4r01
Zarejestrowany od: 1095 dni
Ilość komentarzy: 386
Oceny: +1828
Juventus Turyn Włochy Polska
23.11.2016 / 04:01:55
Jeśli porównasz ten mecz do poprzedniego z BVB, i nie widzisz różnicy... cóż, zacznij się interesować książkami, filmem, baletem, czymkolwiek - bo piłka nie jest dla Ciebie
Wierolyb
Zarejestrowany od: 38 dni
Ilość komentarzy: 103
Oceny: -294
23.11.2016 / 00:08:05
14 goli dostac w dwumeczu. Przebili kompromitacje widzewa kiedy bylo 9:0. Wsytd jak cholera na cala europe,a sloiki sie raduja jak mysz na ser
ka68987
Oceny: -727
24.11.2016 / 22:53:22
kurwa widzewska 9-0 to dostała w jednym meczu, a nie w dwumeczu. Legia jako jedyna w Europie strzeliła 3 gole Realowi w tym sezonie LM i 4 gole BVB. to powód do dumy śmieciu
rembajło
Zarejestrowany od: 122 dni
Ilość komentarzy: 43
Oceny: +667
Legia Warszawa Siarka Tarnobrzeg Stal Mielec Stal Stalowa Wola Resovia Rzeszów Sandecja Nowy Sącz
23.11.2016 / 00:03:59
Cierzniak zamiast Malarza, Czerwiński na środku zamiast Rzeżnika, i to wystarczyło żeby z solidnej obrony zrobić sito.. Ofensywa bez zmian na dużym plusie. Z ustawieniem i składem przeciw Realowi mogliby się pokusić nawet o zwycięstwo.
amsterdam44
Zarejestrowany od: 726 dni
Ilość komentarzy: 339
Oceny: +901
Bayern Monachium Górnik Zabrze
23.11.2016 / 00:02:41
LUDZIE!! w dwumeczu legia przegrała handicapem 10 goli . po prostu ich rozjechali!! jak ja tu kur... czytam i widze że wow ale fajnie albo odrodzenie legi to ja się zastanawiam czy WY jesteści normalni i świadomi co to się stało i jak borusie obchodzą te 4 stracone gole ? zagrali by jeszcze pare razy trener borusi bardziej by krzyknoł na swoich obrońców to moglo by być dalej np 5:0 7:0 6:1 albo 9:5 nawet . bo by sobie chcieli akcyjki pograc ...sa analizy które pokazuja ze legia w obydwu meczach nie umiala utrzymać się przy pilce więcej jak 2-3 sekundy . to że strzelili drużynie która sobie mogła zagrać total full atak 4 gole to żadna radość ...bo w 5 meczach jest 24 stracone. z czego Wy się kurwa tu niektórzy cieszycie . taki niemiec to musi szydzić z naiwności co niektórych . ja tam nic nie mam osobistego do Was ale weźcie Wy przejzyjcie na oczy ze nas rozkurwili a to że strzelili 4 bramki nie ma nic poza tym że borusia na to pozwolila .
x4r01
23.11.2016 / 04:04:22
A czy ty 'kurwa' myślisz 'kurwa', że 'kurwa' BVB to jest równy przeciwnik dla Legii?
Czy ty naprawdę się spodziewałeś remisu czy wygranej?

Gościu, to są 2 klasy różnicy w jakości gry.

Dodajmy jeszcze, że dzisiejszy bramkarz Legii może wiązać sznurowadła Malarzowi, 3-4 bramki były do wybornienia.
Messi91REM
Zarejestrowany od: 889 dni
Ilość komentarzy: 295
Oceny: +3228
Polska FC Barcelona
22.11.2016 / 23:41:51
Pierwszy błąd trenera Magiery brak Malarza! ze Sportingiem wszystko możliwe może takie 5:4 :D
Alex-RM4ever
Zarejestrowany od: 109 dni
Ilość komentarzy: 46
Oceny: +223
Liverpool FC AS Roma Polska Real Madryt
23.11.2016 / 12:39:50
Magiera i tak wiedzial ze przegraja wiec chcial zrobic to s przytupem i widac ze szanuje nawet gorszych zawodnikow dajac im grac
Mad_Mind
Zarejestrowany od: 120 dni
Ilość komentarzy: 857
Oceny: +7343
Manchester United Juventus Turyn Feyenoord Legia Warszawa Polska
22.11.2016 / 23:39:36
Ja zadam jedno pytanie...Co to kurwa był za mecz?! :D Multum bramek i akcji. Cieszy ten wynik pomimo porażki. Jacek Magiera na nowo odrodził Legię.
Tobiaaasz125
Zarejestrowany od: 364 dni
Oceny: +222
Manchester United AC Milan Polska Real Madryt
22.11.2016 / 23:32:58
Nie wiem czy ja oglądałem inny mecz czy co, ale z tego co pamiętam to pierwszą bramkę strzelił Prijović a nie Ofoe. "Odjidja-Ofoe stanął w polu karnym naprzeciwko Bartry, a następnie spokojnym strzałem zewnętrznym podbiciem minął i obrońcę, i bramkarza. 1:0 dla Wojskowych!".
Brawa dla Legii za walkę. Widać że chcą grać i nie odpuszczają. Magiera ładnie ich poukładał. Widać kolosalną różnicę między tym meczem a poprzednim z BvB kiedy to trenerem był jeszcze Hasi. :)
dżonremboł
Zarejestrowany od: 557 dni
Ilość komentarzy: 570
Oceny: +4058
22.11.2016 / 23:29:50
Jeszcze niedawno pewien nadęty burak nazywał Priovicza piłkarskim szrotemw wywiadzie dla PS. Kojarzycie o kogo chodzi?
Hangman
Zarejestrowany od: 52 dni
Ilość komentarzy: 37
Oceny: -36
Legia Warszawa Olimpia Elbląg Stal Rzeszów Polska U17
22.11.2016 / 23:26:32
Jedynie co można pogratulować Legii to, że postawili opór a nie autobus.
Fanbvb98
Zarejestrowany od: 818 dni
Ilość komentarzy: 669
Oceny: +1932
Borussia Dortmund Polska
22.11.2016 / 23:21:08
Brawo bvb! Świetny mecz w ofensywie! Ale w obronie było dziś źle 4 bramki stracone. Mimo że nie lubię legi do szacunek dla nich za walkę
Hangman
Oceny: -36
22.11.2016 / 23:25:30
Legii idioto Legii. Nazwy piszemy z wielkiej litery. Ciekawe, co powiesz na temat obrony Borussi. Pewnie, że nie byli skoncentrowani itp farmazony. Prawda jest taka, że gdyby sędzia miał odwagę to odgwizdałby karnego dla Legii jeszcze w pierwszej połowie a i strzał w poprzeczkę też ich uratował.
sANE
Zarejestrowany od: 57 dni
Ilość komentarzy: 106
Oceny: +832
22.11.2016 / 23:20:12
Gdyby nie bramkarz to by było 6-4 a nie 8... Malarz ile razy ratował tyłek legii gdy ta była w dołku !? a ten bramkarz to TRAGEDIA!
Oceny: +223
23.11.2016 / 12:41:27
W sumie dobrze ze to puscil. Rekord jest :)
EsEn
Zarejestrowany od: 108 dni
Ilość komentarzy: 23
Oceny: +338
Liverpool FC PSG Górnik Łęczna Polska
22.11.2016 / 23:14:12
Kapitalny mecz. Podoba mi się , że Legia nie tarci głowy po straconych bramkach tylko walczy do końca i nie boi się grać ofensywnie. A do tego jeszcze widziałem wywiad po meczu z Magierą i spoko koleś z niego jest, widzę w nim następce Nawałki.
Sniperek19
Zarejestrowany od: 394 dni
Ilość komentarzy: 55
Oceny: +639
Chelsea Londyn Manchester United Bayern Monachium Lech Poznań Polska Real Madryt
22.11.2016 / 23:06:42
WTF co się dzieje z tą piękną piłką nożną. Po prostu szok. Oby jak najwięcej takich meczów :P
22.11.2016 / 22:58:45
Zawsze lepiej stworzyć widowisko, niż postawić autobus w bramce przegrać 0:3 czy 0:4. Potrzebne jednak będą transfery obrońców, bo Legia strzeliła więcej bramek niż lider grupy G - Leicester, a ma się po pięciu meczach 1 pkt. - dla mnie piłkarski kryminał
laola
Zarejestrowany od: 909 dni
Ilość komentarzy: 783
Oceny: +8514
Polska
22.11.2016 / 22:55:25
Ciężko to ogarnąć rozumem. Strzelasz 4 bramki na wyjeździe w Dortmundzie, ale tracisz 8. Mecz na wariackich papierach.
22.11.2016 / 22:53:45
Jakby Legia zagrała lepiej w obronie, to zremisowałaby 4:4.
22.11.2016 / 22:50:42
niby brawa dla Legii za mecz i az cztery gole .Jednak osiem bramek straconych to powod do wstydu.Widac Borussia nastawila sie na otwarta gre bo wiedzieli ze jak straca nawet dwie trzy bramki to sa w stanie ich strzelic dwa trzy gole wiecej.Dobrze przypuszczalem ze Borussia wiecej nam strzeli bramek niz Real.
Wutka
Zarejestrowany od: 1376 dni
Ilość komentarzy: 1218
Oceny: +3997
Chelsea Londyn Polska San Marino Miedź Legnica
22.11.2016 / 23:23:19
Na pewno brawa za to, że walczyli. Nie mogłem obejrzeć meczu (praca do 22), ale jak zagrają tak w ataku, przy czym lepiej w obronie ze Sportingiem to wygrają z Lizbończykami
waldidlaw
Zarejestrowany od: 222 dni
Ilość komentarzy: 91
Oceny: +754
Polska Śląsk Wrocław
22.11.2016 / 22:50:35
Ostatni gol to idealne podsumowanie występu Cierzniaka; strzał z ostrego kąta i piłka między nogami bramkarza wpada do siatki... Powinien oddać z własnej kasy premie chłopakom przynajmniej za remis, no co za dramatyczny występ bramkarza!
22.11.2016 / 22:50:12
Śmiać się czy płakać.Mimo wszystko BRAWO LEGIA.
22.11.2016 / 22:48:51
Co za mecz, chyba lepszego możemu już nie obejrzeć w tej edycji LM. Masa sytuacji, masa goli, no i świetna gra obu drużyn. Chciało by się klaskać całą noc. Szkoda że legia nie miała tyle szczęscia co bvb. Bo wynik mógłby być korzystniejszy. No i z Malarzem w bramce też :D
KolorowaN
Zarejestrowany od: 60 dni
Ilość komentarzy: 349
Oceny: +743
Arsenal Londyn Manchester United PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska
22.11.2016 / 22:47:17
Lepsze 8-4 niz 6-0
Douk
Zarejestrowany od: 477 dni
Ilość komentarzy: 359
Oceny: +1138
AC Sparta Praga Czechy Chelsea Londyn West Bromwich Albion FC Metz Hoffenheim AC Milan FC Barcelona Real Murcia CF SV Darmstadt 98
22.11.2016 / 22:46:52
Chujnia w obronie i bramkarz debiutu nie będzie miło wspominać.....Real wygrał więc szansa na puchary jeszcze jest.....
Oceny: +3454
RSC Anderlecht Arsenal Londyn Liverpool FC Wolverhampton Leicester City FC AFC Bournemouth Swansea City AFC Olympique Lyon AS Monaco PSG
/ -32
warszawskie kurwy dostaly pokaz footballu , szkoda , ze Roman byl w katastrofalnej dyspozycji , 3 bramki na jego konto.
Wutka
22.11.2016 / 23:24:12
A idź w pizdu bierki oglądać
Oceny: +434
22.11.2016 / 23:05:29
To nie wina Romualda,tylko dobra gra legii cymbalku.
kasiawzorek09
Zarejestrowany od: 230 dni
Ilość komentarzy: 62
Oceny: +573
Chelsea Londyn Bayern Monachium Borussia Dortmund AS Roma Ajax Amsterdam Polska Sevilla Korona Kielce
22.11.2016 / 22:45:04
Uff.. chyba nawet finał LM nie pobije tego meczu..! RESPECT (L), ten z Realem to przy tym pikuś, wspaniałe widowisko :)
Godzilla
Zarejestrowany od: 211 dni
Ilość komentarzy: 584
Oceny: +3988
Manchester United Borussia Dortmund Lech Poznań Polska
22.11.2016 / 23:23:10
Na pewno nie pobije, tam będą piłkarskie szachy i byle nie stracić.
22.11.2016 / 22:44:23
Pomimo porażki, BRAWO LEGIA!! Bramkarz trochę się nie popisał.....
wmRolex
Zarejestrowany od: 570 dni
Ilość komentarzy: 104
Oceny: +739
Chelsea Londyn AC Milan Legia Warszawa
22.11.2016 / 22:43:54
Kiedy ostatnio Borussia straciła u siebie 4 gole? Można wracać do Warszawy z podniesionym czołem.
22.11.2016 / 22:46:49
Jakby babcia miala wasy to byla dziadkiem!Co nie zmienia faktu ze Cierzniak jest cienki jak sik pajaka.Jakby gral Malarz tez nic nie wiadomo jak to by sie skonczylo.Eurowpierdol i gwalt na Legii wciaz trwa :D
Wutka
22.11.2016 / 23:25:51
Eurowpierdol byłby przy 8-0, ale Legia strzeliła jednak te 4 gole, więc takiego ostrego wpierdolu nie było
lemur
Zarejestrowany od: 965 dni
Ilość komentarzy: 774
Oceny: +6022
Arsenal Londyn
22.11.2016 / 22:42:46
No i oceń tu człowieku Legię w LM. 4 bramki Realowi i 4 w Dortmundzie. Ale stracone 24 w 5 meczach. Nie ogarniam tego.
Fives
22.11.2016 / 22:42:40
Ale Cierzniak by sobie nie poradził w 1 lidze polskiej.
dżonremboł
22.11.2016 / 23:36:37
Tam nie ma takiej presji. Najłatwiej wieszać psy na kimś...
Real BBC,
a Legia ...PORK (Prijović, Odidja, Radovic, Kucharczyk) -atak marzeń, stąd aż 4 gole!
Pacikable
Zarejestrowany od: 91 dni
Ilość komentarzy: 40
Oceny: +432
Arsenal Londyn Manchester United Leicester City FC Bayern Monachium AS Roma Napoli Cracovia Polska Real Madryt Termalica Nieciecza
22.11.2016 / 22:41:00
chyba się dogadali, że grają na rekord :D jaja będą jak w następnej kolejce Legia wygra ze Sportingiem i wejdzie z takim bilansem bramek do Ligi Europy :D
Aaronch
Oceny: +411
22.11.2016 / 22:47:13
Nie wiem czemu ale mam przeczucie że i tam dostaną...
22.11.2016 / 22:44:46
/ -10
w 1/16 trafiają na Barce, a Malarz jest kontuzjowany. O panie..
Oceny: +112
Manchester United Bayern Monachium Wisła Kraków Polska Real Madryt Sandecja Nowy Sącz
Oceny: +8570
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
22.11.2016 / 22:39:24
Skrót z tego meczu to będzie film pełno metrażowy :D
Dzięki za widowisko mimo wszystkie fajne się te mecze ogląda, aż dziwne że to LM cały świat będzie o tym pamiętał hehe :)