Szalony mecz w Neapolu. Sześć goli, wygrana Napoli i dwa trafienia Arkadiusza Milika! [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 27/08/16 22:44, Komentarzy: 49

127
49

SSC Napoli wygrało na własnym stadionie z AC Milanem 4:2. Dwa gole strzelił Arkadiusz Milik.

Pierwsze minuty to odważna i lepsza gra mediolańczyków. W ósmej minucie doskonałą szansę na objęcie prowadzenia zaprzepaścił Ignazio Abate. Włoski defensor posłał piłkę wysoko nad poprzeczką.

Z czasem przeważać zaczęli gospodarze i coraz więcej działo się pod bramką Gianluigiego Donnarummy. Na pierwszego gola nie musieliśmy czekać długo. Już w osiemnastej minucie na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Milik. Po strzale Driesa Mertensa piłka odbiła się od słupka i szczęśliwie spadła pod nogi Polaka, które nie miał problemów z umieszczeniem jej w siatce.

W kolejnych minutach przewaga podopiecznych Maurizio Sarriego nie malała. Napoli nadal atakował i szukało kolejnej bramki. W 34 minucie gospodarze prowadzili już 2:0. A strzelcem gola ponownie został Arkadiusz Milik. Tym razem nasz napastnik pięknym uderzeniem głową pokonał bezradnego golkipera Milanu.

Druga połowa zaczęła się zupełnie nieoczekiwanie. Najpierw w 51 minucie kontaktowego gola dla gości zdobył M'Baye Niang po kapitalnej akcji indywidualnej. A za moment mieliśmy już remis. Cudownym strzałem w samo okienko bramki Reiny tuż sprzed pola karnego popisał się Hiszpan Suso.

Na odpowiedź Napoli trzeba było czekać dwadzieścia minut. Uderzenie Driesa Mertensa sparował Gianluigi Donnarumma, ale wobec dobitki Jose Callejona Włoch był już bezradny. W doliczonym czasie gry zawodnicy Maurizio Sarriego podwyższyli jeszcze prowadzenie.

SSC Napoli ostatecznie pokonało AC Milan 4:2. Warto zaznaczyć, że w 73 minucie na boisku zameldował się Piotr Zieliński. Goście natomiast kończyli mecz w dziewięciu - czerwone kartki zobaczyli Juraj Kucka oraz M'Baye Niang.
arthy
Zarejestrowany od: 1530 dni
Ilość komentarzy: 2692
Oceny: +10924
Manchester United PSG Borussia Dortmund Juventus Turyn Wisła Kraków Real Madryt
29.08.2016 / 13:51:19
Wow nadeszly czasy kiedy polska kadra moglaby spokojnie zagrac na trzech napastnikow nie martwiac sie o wynik
Polska4ever
Zarejestrowany od: 194 dni
Ilość komentarzy: 26
Oceny: +121
Legia Warszawa Polska Real Madryt
28.08.2016 / 14:08:33
Brawo Milik ale na bramce stoi nie doswiadczony Donnarumma która ma dopiero 17 lat i miał prawo wwpuscic az tyle bramek, a po drugie to Milan w dalszym ciągu gra swoje... nigdy nie bedzie to juz taka druzyna jak dawniej
Wiślak04
Zarejestrowany od: 113 dni
Ilość komentarzy: 300
Oceny: +643
Manchester United Wisła Kraków Widzew Łódź Ruch Chorzów Polska FC Barcelona Lechia Gdańsk Unia Tarnów
30.08.2016 / 16:18:53
Popieram,że Milan już nigdy nie będzie taką drużyną jak kiedyś,ale Donnarumma może i jest niedoświadczony,ale to nie zmienia faktu,że jest bardzo dobrym bramkarzem...
28.08.2016 / 14:00:11
To teraz Napoli, po Juventusie, najmocniejsza ekipa w Serie A widzę. Ciekawe rzeczy.
28.08.2016 / 10:47:04
Pierwsza bramka nie była czymś niezwykłym, fakt, ale zadaniem napastnika jest strzelanie goli nie ważne w jaki sposób, ważne że potrafi znaleźć się w takiej sytuacji, no bo co, gdyby Milik tam nie stał to bramki by nie było. A ta druga bramka była bardzo dobra, wrzuta niesamowita.
Mad_Mind
Zarejestrowany od: 112 dni
Ilość komentarzy: 805
Oceny: +6745
Manchester United Juventus Turyn Feyenoord Legia Warszawa Polska
28.08.2016 / 09:59:18
Po prostu niesamowicie się zaczyna sezon w Serie A dla Arka. Oby tak dalej!
arielooo
Zarejestrowany od: 130 dni
Ilość komentarzy: 19
Oceny: +89
Argentyna Barcelona Górnik Zabrze GKS Katowice Polska FC Barcelona Barcelona II Hiszpania Poland U19 Polska U17
28.08.2016 / 09:53:08
Brawo Milik!!! Ciarki aż przechodziły jak spiker krzyczał Arkadiusso , a kibice MILIK...Byłem też pod wrażeniem gry Zielińskiego przez te 20 minut,wręcz doglądywałem numeru na koszulce czy to aby napewno 20...czekam tylko aż zacznie tak grać w reprezentacji,bo chłopak ma też naprawdę ogromny talent,tylko problem leży chyba w jego głowie.
28.08.2016 / 07:40:16
Świetny wynik naszym snajperów w ten weekend. Lewy 3, Arek 2. Oby tak dalej!
VladTheImpaller
Zarejestrowany od: 302 dni
Ilość komentarzy: 45
Oceny: +445
Manchester United PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Napoli Polska
28.08.2016 / 09:51:25
po 18:00 jakoś być może 45, gra Anderlecht xd a tam TEO ! ;3 to może jeszcze nie być koniec bramek kadrowiczów w ten weekend !
Mustafa
Zarejestrowany od: 281 dni
Ilość komentarzy: 2151
Oceny: +13472
Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
28.08.2016 / 06:09:49
No i z taka forma naszych reprezntantow mozemy byc spokojni w meczu z Kazachami !
błekitna liga
Zarejestrowany od: 1283 dni
Ilość komentarzy: 799
Oceny: +4683
PSG Stade Rennes Bayern Monachium Borussia Dortmund ADO Den Haag Ajax Amsterdam Legia Warszawa Wisła Płock Polska Atlético Madryt
/ -43
Menda przypomniala sobie strzelanie bo za gruba kase,a w reprezentacji placa grosze to sie nie wysila.
28.08.2016 / 01:23:54
Super!Lewy strzela,Milik strzela,nasi bramkarze bronia nawet rzuty karne.Kazachstan bedzie zdobyty :)
Mati 09
Zarejestrowany od: 648 dni
Ilość komentarzy: 2923
Oceny: +13859
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Pogoń Szczecin Polska
28.08.2016 / 01:12:50
Brawo Arek ! Mam nadzieję że trener Napoli już całkiem się do niego przekonał i Milik będzie miał pewny pierwszy skład !
28.08.2016 / 08:26:25
Taaa, wszystkie bramki zdobyte w piłce nożnej to "czysty przypadek", bo przecież nie o to w tym sporcie chodzi...
27.08.2016 / 23:41:53
Bardzo dobry Milik ale jeszcze nie znakomity. Gdyby grał skuteczniej to by z 4 bramki strzelił ;)
27.08.2016 / 23:40:12
Bardzo dobry Milik ale jeszcze nie znakomity. Gdyby grał skuteczniej to by z 4 bramki strzelił. Ale i tak gratulacje ;)
Qeen78030
Zarejestrowany od: 1007 dni
Ilość komentarzy: 415
Oceny: +4092
Napoli Lech Poznań Piast Gliwice Polska Málaga
27.08.2016 / 23:34:10
Ogólnie znowu gramy w defensywie piach, tracimy to na co pracowaliśmy przez całą połowę w 4 minuty, całe szczęście, że mamy Mertensa bo Hamsik nie prezentował nic, był totalnie bezproduktywny w ataku, Zieliński który wszedł w 72 minucie zrobił więcej niż on przez 94 minuty. Bo akcja na 3:2 to zasługa Zielińskiego do podziału z Mertensem. A o Miliku chyba nie trzeba pisać, kapitalny mecz, pewny siebie, miał sporo szczęścia przy pierwszej bramce, ale wiadomo, trzeba umieć się znaleźć, a druga to już poezja gry głową. Arek musi popracować jedynie nad współpracą z Insigne, bo gdy ten wszedł nie wyglądało to najlepiej. Oby tak dalej Arek. Forza Napoli!
ayufan
Zarejestrowany od: 418 dni
Ilość komentarzy: 260
Oceny: +212
Bayern Monachium Vegalta Sendai Japonia Lech Poznań Polska FC Bayern Monachium II
27.08.2016 / 23:13:58
/ -10
i co gdzie są hejterzy Milika i Zielińskiego ??? ja wiedziałem że gdzie jak gdzie, ale w Serie A wywalczy sobie skład, bo tam jest to obecnie stosunkowo proste, i to samo z Zielińskim, mimo tego że strasznie nie przepadam za tą ligą i wolałbym, aby grali w PL lub BL to ciesze się z sukcesów Polaków w serie A nawet mimo faktu, że z tym klubem i tak nie zajdą daleko w np LM ale miejmy nadzieje że jeśli będą tak grać cały sezon to z czasem zmienią ligę na PL lub BL
27.08.2016 / 23:06:01
Milik jak Milik .Ale Mertens to jest w formie .Dwie bramki Napoli to 99% jego zasluga.Bardzo dobry mecz i Milanu rowniez .Piekna bramka Suso.Czerwien dla Kucki to pomylka .Natomiast faul Nianga na Reinie to tylko jego glupota i sobie niestety zasluzyl na druga zolta.
MichałPL
Zarejestrowany od: 334 dni
Ilość komentarzy: 506
Oceny: +3397
RSC Anderlecht Arsenal Londyn Liverpool FC Wolverhampton Leicester City FC AFC Bournemouth Swansea City AFC Olympique Lyon AS Monaco PSG
27.08.2016 / 23:01:19
Świetnie nasi napastnicy rozpoczynają ten sezon, Lewandowski i Milik w świetnej formie :)
GranitXhaka
Zarejestrowany od: 105 dni
Ilość komentarzy: 61
Oceny: +614
Arsenal Londyn
27.08.2016 / 22:59:46
Świetna główka ! Brawo Arek oby tak dalej. :)
onnn
Zarejestrowany od: 725 dni
Ilość komentarzy: 367
Oceny: +3655
Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Polska FC Barcelona
27.08.2016 / 22:53:31
Fajnie sie ten mecz oglądało! Warto wspomnieć, że Zieliński miał duży udział przy 3cim golu;) No i brawoo Milik! Szkoda Milanu ale będzie dobrze:)
IlDiavolo
Zarejestrowany od: 126 dni
Ilość komentarzy: 5
Oceny: -3
AC Milan
27.08.2016 / 22:53:16
Tego sędziego to powinni wyjebać na Syberie, nawet moi sędziowie z okręgówki są lepsi.
27.08.2016 / 22:52:50
Lewy królem strzelców Bundesligi, Milik Serie A :)
bebdzia
Zarejestrowany od: 1372 dni
Ilość komentarzy: 2677
Oceny: +20001
Chelsea Londyn Polska
27.08.2016 / 22:51:33
Pierwsza bramka przypadek jak cholera. Ale druga. Klasa!
Bart92
Zarejestrowany od: 576 dni
Ilość komentarzy: 62
Oceny: +620
Polska FC Barcelona Lechia Gdańsk
27.08.2016 / 22:50:21
brawo Arek piękna druga bramka :) aż żal ze jesteśmy świeżo po dużej imprezie :D
Blackrist
28.08.2016 / 08:38:19
Czemu żal..? Zrobiliśmy na niej swoje, zdobyliśmy to co można było zdobyć i stracona wcale nie była, jak poprzednie...a co do Milika - przed Euro strzelał też w Ajaxie, ale w reprezentacji jakoś mu nie wychodziło, chyba nie uważasz, że gdyby Euro rozpoczynało się teraz, to byłoby inaczej, bo strzelił 2 bramki w swoim klubie..?
Ale za 2 lata będzie już lepiej i w reprezentacji...;)
/ -43
Ok... ale te bramki Milika to są z dupy, więcej przypadku niż rozumu... fatalny jest.
zenobousz
Zarejestrowany od: 165 dni
Ilość komentarzy: 14
Oceny: -12
Legia Warszawa
27.08.2016 / 22:54:46
titanium jest pprostu zazdrosny chcialby mieć jessice dzis wieczorem i 2 bramki z milanem zaliczone