betclic

Szarmach martwi się o Górnika: "Jest źle"

Ostatnia aktualizacja: 03/03/16 20:14, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo (zdjęcie z niedawnych derbów Górnik-Ruch)

Wśród gości honorowych meczu Górnika Zabrze z Lechem Poznań był Andrzej Szarmach. Ten znakomity przed laty napastnik zabrzan i reprezentacji Polski jest mocno zatroskany sytuacją drużyny. - Na pewno jest źle, jeśli chodzi o sytuację sportową, ale wierzę, że będzie lepiej - zaznacza popularny „Diabeł”.

- Byłem wcześniej na Wielkich Derbach Śląska, teraz oglądałem mecz z Lechem Poznań – mówi w rozmowie z oficjalną stroną klubu Szarmach. - Na pewno nie zawodzi publiczność, kibice znowu dopisali. Był doping, była bardzo dobra atmosfera na trybunach. Ale nie było zwycięstwa – martwi się.

Zapytaliśmy Szarmacha o jego diagnozę sytuacji i ocenę gry zespołu. - W każdej formacji były jakieś błędy, problemy, ale nie chciałbym oceniać szczegółowo, wchodzić w kompetencje sztabu trenerskiego. Mimo, że sytuacja w tabeli jest zła, mimo tej nie najlepszej gry wierzę, że będzie lepiej. Te drużynę stać na zwycięstwa, na zdecydowanie lepsze miejsce w tabeli – kończy swoją krótką oceną sytuacji były piłkarz, który od wielu lat mieszka we Francji.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1366 dni
Ilość komentarzy: 8140
Oceny: -8814
04.03.2016 / 03:37:35
Pewmie by zagral lepiej niz nie jeden nieudacznik w Gorniku.

Tabela