betclic

Szatałow: Byliśmy jak dzieci we mgle

Ostatnia aktualizacja: 22/11/15 07:38, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Górnik Łęczna przegrał przed własną publicznością z Ruchem Chorzów 0:3 w spotkaniu 16. kolejki Ekstraklasy. Tuż po zakończeniu rywalizacji trener "Zielono-Czarnych", Jurij Szatałow nie krył rozczarowania z gry swoich zawodników oraz osiągniętego rezultatu.

- Nie wiem, czy ta mgła nam przeszkadzała, bo od samego początku byliśmy jak dzieci we mgle. Nie wiem co się stało, czy zwalić wszystko na to, że nie było kibiców, trzeba poszukać winnych - powiedział 52-letni szkoleniowiec cytowany przez oficjalną stronę internetową "Niebieskich".

- Mówiąc serio, bardzo źle weszliśmy w mecz. Dawno nie widziałem, zeby mój zespół zaczął tak ślamazarnie i bez „dynamitu”. Trzeba też pochwalić przeciwnika, bo przyjęli naszą taktykę. Cofnęli się, zablokowali strefy i nie mogliśmy przez to wyprowadzić szybkich akcji. Mieliśmy swoje szanse, ale dzisiaj był akurat taki dzień, że nie mogliśmy tej bramki strzelić. Na pewno czeka nas rozmowa, bo mam pretensje do drużyny o wejście w mecz - podsumował.

Górnik Łęczna zajmuje ósme miejsce, a na swoim koncie ma 21 punktów. Podopieczni Jurija Szatałowa w następnej serii gier zmierzą się z Górnikiem Zabrze.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela