betclic

Szatałow: Chcemy osiągnąć więcej, niż można

Ostatnia aktualizacja: 28/02/16 07:43, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Trener Górnika Łęczna Jurij Szatałow był zadowolony z postawy swoich podopiecznych w sobotnim spotkaniu z Koroną Kielce.

Ekipa z Lubelszczyzny przegrywała już 0:2, ale potrafiła odrobić straty i strzelić zwycięskiego gola. Dzięki niemu awansowała na ósme miejsce w tabeli.

- Widać, że zawodnicy tak samo myślą na boisku. Zrobiła się taka grupa ludzi, która chce osiągać odrobinę więcej niż można - rozpoczął Szatałow analizę meczu z Koroną dla oficjalnej strony klubu z Łęcznej.

- Cieszę się z tego, że z wyniku 0:2 doprowadziliśmy do zwycięstwa i na pewno było dużo pozytywnych momentów w tym spotkaniu. To przede wszystkim akcje ofensywne, ale w drugiej połowie graliśmy już poprawnie także w defensywie - zaznaczył Szatałow.

- Cieszymy się także z tego, że zdobyliśmy te trzy punkty, bo ostatnio Korona wyglądała bardzo dobrze i grała agresywnie. Myślę, że pod względem tej agresywności nawet przewyższaliśmy w tym spotkaniu rywali. Każdy z chłopaków dążył do zwycięstwa i nie było żadnych wyjątków - podsumował Szatałow.

(za gornik.leczna.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela