betclic

Szatałow: Jestem zły

Ostatnia aktualizacja: 03/08/15 08:07, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Nie wiem, czy trener Berg wystawi inny skład w Pucharze Polski. My zagramy na maksa, będziemy chcieli się zrewanżować - powiedział po spotkaniu z Legią trener Górnika Łęczna, Jurij Szatałow.

- Jestem zły, bo od samego początku coś nam uciekało. Legia zdobyła dwie bramki po kontrach, traciliśmy w środku pola za dużo piłek. Nie mogę nikomu odmówić ambicji, ale grając z Legią nie można popełniać takich błędów - zaznaczył Szatałow cytowany przez legia.com. 

- Można znaleźć kilka pozytywów - byliśmy dobrze przygotowani, skoncentrowani, choć na dziś było to za mało. Na tle Legii każdy wygląda słabiej, to zespół z olbrzymią jakością - dodał. 

- Zawsze można poszukać winnych, ale nie o to chodzi. Dopóki zawodnik ma kontrakt, musimy obdarzać go zaufaniem. Każdemu zdarza się popełnić błąd. Ciężko ocenić Tymińskiego, bo zagrał za krótko. Na pewno brakuje mu nieco zgrania, musi popracować nad taktyką. Kamil Poźniak to wciąż młody zawodnik, który niedawno zmienił klub. Mamy wielu nowych piłkarzy, trzeba ich ze sobą zgrać - stwierdził opiekun łęcznian. 

- Nie wiem, czy trener Berg wystawi inny skład w Pucharze Polski. My zagramy na maksa, będziemy chcieli się zrewanżować - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela