betclic

Szatałow: Winny jest brak koncentracji i konsekwencji

Ostatnia aktualizacja: 02/03/16 09:36, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

We wtorek Podbeskidzie Bielsko-Biała pokonało na własnym stadionie Górnika Łęczna 2:0 w pierwszym spotkaniu 25. kolejki Ekstraklasy. - Brak konsekwencji i koncentracji spowodował to, że straciliśmy gola w 89 minucie i przegraliśmy ten mecz - powiedział opiekun łęcznian, Jurij Szatałow.

Szkoleniowiec Górnika w kilku słowach ocenił przegrane starcie: - Mecz można podzielić na 2 odcinki - pierwsza połowa to optyczna przewaga Podbeskidzia. W drugiej części prowadziliśmy grę i wyglądało to lepiej, mieliśmy swoje sytuacje niestety, nie udało się strzelić bramki - stwierdził były trener m.in. Cracovii.

- Brak konsekwencji i koncentracji spowodował to, że straciliśmy gola w 89 minucie i przegraliśmy. Rozgrywanie pojedynku w takich warunkach jest bardzo ciężkie i wymaga od piłkarzy jeszcze większego nakładu sił, to mogło mieć wpływ na końcowy wynik.

Dla Podbeskidzia było to trzecie zwycięstwo z rzędu. Dzięki wygranej drużyna prowadzona przez Roberta Podolińskiego zrównała się liczbą punktów z Górnikiem Łęczna. Zespoły zajmują odpowiednio dziewiąte i dziesiąte miejsce w tabeli.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela