betclic

Szatałow zrezygnował z pracy w Górniku Łęczna

Ostatnia aktualizacja: 06/05/16 22:42, Komentarzy: 2

0
2
Fot. asinfo

Jurij Szatałow nie jest już trenerem Górnika Łęczna - poinformował klub na swojej oficjalnej stronie.

"Zarząd Górnika Łęczna SA informuje, że trener Jurij Szatałow zrezygnował z prowadzenia pierwszego zespołu. Po ostatnich wynikach osiągniętych przez zespół pod wodzą trenera Andrzeja Rybarskiego obie strony razem ustaliły, że warto spróbować takiego rozwiązania" - brzmi oświadczenie zespołu z Łęcznej.

- Moja decyzja jest spowodowana odpowiedzialnością za Górnika. Nie jestem egoistą i decydując się na rezygnację z prowadzenia drużyny, kieruję się dobrem całej społeczności skupionej wokół klubu i wszystkich kibiców piłki na Lubelszczyźnie. Wariant z trenerem Andrzejem Rybarskim dał pozytywne wyniki już w zeszłym sezonie, kiedy walczyliśmy o utrzymanie. Teraz, po dwóch meczach, w których Andrzej prowadził zespół, możemy śmiało powiedzieć, że udało mu się podnieść chłopaków. Jak idzie, to nie ma co zmieniać. dlatego wyszedłem z taką inicjatywą. To jest dobry bodziec dla zespołu. Liczy się dobro klubu, a nie moje. Razem z trenerem Rybarskim pracowaliśmy prawie cztery lata i przez ten czas poznał moje metody pracy. Trzymam kciuki za utrzymanie, bo Lubelskie zasługuje na Ekstraklasę. Górnik Łęczna to wielki klub i wszyscy mieszkańcy Lubelszczyzny mogą być z niego dumni - powiedział Jurij Szatałow.

52-letni trener Górnik Łęczna prowadził od 2013 roku. Awansował z drużyną do Ekstraklasy, a następnie zapewnił utrzymanie.
Źródło: gornik.leczna.pl
Dodaj komentarz
Junior
yazooo
Zarejestrowany od: 700 dni
Ilość komentarzy: 12
Oceny: +14
Kibicuje:
Liverpool FC Bayern Monachium Juventus Turyn Polska FC Barcelona
07.05.2016 / 09:33:54
Powinien zrobić to wcześniej a nie jak klub broni się przed spadkiem, od dłuższego czasu nie miał pomysłu na drużynę i grał cały czas tą samą formacją która nie przynosiła rezultatów.
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1395 dni
Ilość komentarzy: 8279
Oceny: -8415
07.05.2016 / 02:16:45
Wielki klub....ech,co mu z tej kurtuazji teraz.