betclic

Szatnia murem za Mourinho

Ostatnia aktualizacja: 09/10/15 17:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Laszlo Szirtesi / Shutterstock.com

Pomocnik Chelsea Ramires w rozmowie z The Mirror zaprzeczył, jakoby on i jego koledzy odwrócili się od Jose Mourinho.

- Nie straciliśmy zaufania do Jose, każdy z nas mu ufa. Uważamy go za najlepszego menadżera dla naszego zespołu. Kiedy nie grasz zbyt dobrze, to normalne, że szkoleniowiec oczekuje od ciebie reakcji. Być może niektórzy z piłkarzy nie robią tego, ale z pewnością będzie chciał wyciągnąć z nas maksimum. Musimy zachować spokój i wierzyć, że w końcu odbijemy się od dna - mówił Brazylijczyk.

- Doskonale rozumiem, w jakim nasz trener znalazł się miejscu mówiąc, że jeśli straci zaufanie swoich zawodników, odejdzie z klubu, jednak my wszyscy go wspieramy. Może to kwestia wspólnego poczucia winy, ponieważ sprawy toczą się inaczej, niż byśmy chcieli, ale wspólnie pracujemy nad tym, aby wyjść z tej sytuacji. Chcemy być w górnej części tabeli a nie na jej dnie - stwierdził piłkarz The Blues i równocześnie dodał, że cała ekipa Chelsea bardzo się stara, by w końcu zacząć wygrywać.

Po 8. kolejkach angielskiej Premier League Chelsea znajduje się na 16. miejscu w tabeli i ma na swoim koncie zaledwie osiem punktów.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!