betclic

Szczepaniak: Wygrana z Lechem? Nie było innej opcji

Ostatnia aktualizacja: 13/09/15 13:18, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Zawodnik Podbeskidzia Bielsko-Biała, Mateusz Szczepaniak w swoim ostatnim wywiadzie nie ukrywał zadowolenia po wygranej jego zespołu w meczu 8. kolejki z Lechem Poznań.

- Przyjechaliśmy tutaj po to, żeby zdobyć trzy punkty i nic innego nas nie interesowało. Nie braliśmy pod uwagę żadnej innej opcji niż wygrana i na mecz wyszliśmy właśnie z takim nastawieniem - powiedział 24-latek cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- To nie było łatwe spotkanie. Graliśmy z Lechem, który stwarza sobie wiele okazji. Na takiego przeciwnika trzeba przyjąć odpowiednią taktykę i my ją dzisiaj przyjęliśmy - grając dobrze w ataku i obronie - dodał Szczepaniak.

- Piłka jest szybka i mimo że ostatnio nie udało mi się rozwiązać meczu z Pogonią, zrobiłem to dziś i fajnie, że dokonałem tego od razu w następnej kolejce. Jeszcze lepsze jest to, że ta bramka dała nam zwycięstwo, a my potrzebowaliśmy go jak ryba w wodzie - kontynuował strzelec zwycięskiego gola.

- Stąpamy mocno po ziemi i w następnym tygodniu będziemy robić wszystko, aby dobrze zaprezentować się w meczu z Wisłą Kraków - zakończył 24-letni zawodnik "Górali".
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!