betclic

Szczęsny: Ciężko jest zaakceptować porażkę

Ostatnia aktualizacja: 26/01/16 12:19, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Wojciech Szczęsny stara się podtrzymać dobrą atmosferę w drużynie AS Roma po niedzielnej porażce z Juventusem w Turynie 0:1. 

"Giallorossi" zajmują aktualnie piąte miejsce w tabeli Serie A i tracą już dwanaście punktów do prowadzącego w klasyfikacji SSC Napoli. W najbliższą sobotę "Giallorossi" podejmują u siebie Frosinone Calcio.

- Musimy zachować optymizm i przygotować się do kolejnego spotkania. To jedyne, co jesteśmy w stanie zrobić w tym momencie. Musimy dać z siebie sto procent w sobotę - podkreślił Szczęsny w rozmowie z serwisem RomaTV. 

- To był dla nas ciężki mecz. Mieliśmy przygotowane nowe ustawienie i myślę, że to dobrze funkcjonowało przez długi czas. Zawsze ciężko jest zaakceptować porażkę w meczu na szczycie. To naprawdę bardzo złe uczucie - kontynuował reprezentant Polski. 

- Czułem się jednak lepiej w nowym systemie. Myślę, że działał odpowiednio i pasował do naszego zespołu. Powinno to nam zaprocentować w przyszłości, jeśli jeszcze trochę nad nim popracujemy - zaznaczył bramkarz wypożyczony z Arsenalu. 

- Myślę, że nasz nowy trener wykonał świetną pracę w ciągu tych dwóch tygodni, odkąd jest z nami. Potrzeba nam teraz jednak tylko czasu - dodał Szczęsny.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela