betclic

Szczęsny: Na razie nie myślę o powrocie do Arsenalu

Ostatnia aktualizacja: 01/12/16 12:10, Komentarzy: 1

7
1
Fot. Marco Iacobucci EPP / Shutterstock.com

Wojciech Szczęsny został przepytany przez dziennikarzy "Corriere dello Sport". Tematy: zbliżające się derby Rzymu i przyszłość polskiego bramkarza.

Stolica Włoch żyje zbliżającym się meczem Lazio z Romą. Pierwszy gwizdek sędziego w tym spotkaniu w niedzielę o 15:00.

- Nie będzie kompletu na Stadio Olimpico? To nie jest dobra wiadomość dla piłkarza - mówi Szczęsny.

- Kiedy grałem w Arsenalu, oglądałem derby Rzymu w telewizji. Chciałbym w nich zagrać przy pełnych trybunach. Mam nadzieję, że wkrótce się tak stanie. Musimy jednak skupiać się na boisku, a nie na trybunach - dodaje 26-letni bramkarz.

- Wróciłem do Romy, bo chciałem wygrać Serie A. Do końca sezonu zostało wiele meczów. Wszystko jest możliwe. Teraz jednak koncentrujemy się tylko na meczu z Lazio. Jeśli go wygramy, to będziemy krok bliżej tytułu. Nie możemy za daleko wybiegać w przyszłość. Do końca sezonu jeszcze przecież pół roku - podkreśla reprezentant Polski.

- Czy po sezonie wrócę do Arsenalu? Nie myślę o tym. Jeśli będę rozważał, co stanie się w czerwcu, to nie będę mógł skupić się na tym, co dzieje się teraz - kończy Szczęsny.

Polski bramkarz w tym sezonie wystąpił w piętnastu meczach Romy we wszystkich rozgrywkach. Puścił w nich dziewiętnaście goli.
Źródło: football-italia.net
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
Bombadil97
Zarejestrowany od: 381 dni
Ilość komentarzy: 1459
Oceny: +7419
Kibicuje:
Arsenal Londyn Manchester United Liverpool FC Newcastle United Fulham Legia Warszawa Polska Real Madryt Radomiak Radom
01.12.2016 / 13:11:54
W Romie Wojtek ma szansę na regularną grę. W Arsenalu nie za bardzo, więc nie dziwię się, że na razie nie myśli o powrocie.

Tabela