betclic

Szczęsny: Chciałbym zostać w Romie. Rozmowy trwają

Ostatnia aktualizacja: 26/04/16 13:18, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Wciąż nie wiadomo, gdzie w przyszłym sezonie będzie grać Wojciech Szczęsny. Polski bramkarz zdradził, że działacze Romy rozmawiają z Arsenalem na temat transferu.

Szczęsny trafił do Romy przed tym sezonie na zasadzie rocznego wypożyczenia. Szybko wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie wicemistrzów Włoch. Przyszłość Polaka stoi jednak pod znakiem zapytania. Póki co raz media informują, że Szczęsny na pewno wróci do Londynu, a raz, że raczej zostanie we Włoszech.

- Nie wiem, czy w przyszłym sezonie nadal będę grać w Romie. Chciałbym zostać, ale decyzja nie należy do mnie. Wiem za to, że Roma i Arsenal rozmawiają o mojej przyszłości. Wszystko rozstrzygnie się w najbliższych dniach - mówi Szczęsny.

Roma już zabezpieczyła się na wypadek odejścia reprezentanta Polski - podpisała kontrakt z Brazylijczykiem Allisonem. Piłkarzem klubu z Rzymu jest też Łukasz Skorupski, który w tym sezonie przebywa na wypożyczeniu w Empoli.

Szczęsny w tym sezonie wystąpił w 39 meczach Romy we wszystkich rozgrywkach. Puścił w nich 51 goli. Osiem meczów zakończył z czystym kontem.
Źródło: skysports.com
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
juve31
Zarejestrowany od: 923 dni
Ilość komentarzy: 1210
Oceny: +4030
Kibicuje:
Juventus Turyn
30.04.2016 / 12:18:51
arsenal i roma to ten sam poziom zawze czołowka ligi i max cwiercwinał ligi mistrzów