betclic

Szczęsny: Wygrałem los na loterii

Ostatnia aktualizacja: 30/07/15 14:34, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Twitter AS Roma

Wojciech Szczęsny opowiedział portalowi "Łączy Nas Piłka" o kulisach transferu do Romy.

- Odbyłem szczerą rozmowę z Wengerem. Powiedział mi, że sezon zacznie inny bramkarz i dla mnie najlepszą opcją będzie gra w innym klubie. Cały rok bez gry - bo jest taka szansa, że mógłbym w ogóle nie grać - byłby rokiem straconym - mówi polski bramkarz.

Szczęsny przyznaje, że ogromne znaczenie miała marka klubu i fakt, że Roma będzie grała w Lidze Mistrzów. - Gdyby przyszła oferta z klubu Premier League, który nie walczy o nic, pewnie nie wzięlibyśmy jej pod uwagę. Ale to jest Roma, która gra w Lidze Mistrzów i walczy o mistrzostwo Włoch i jest jednym z największym klubów w Europie. Dostać ofertę rocznego wypożyczenia z takiego klubu, nie mając szans na grę w swoim, to trochę jak wygrać los na loterii.

Polak spędzi w Rzymie rok. W umowie wypożyczenia nie ma opcji pierwokupu. - Ten transfer doszedłby do skutku, gdyby taka opcja się miała pojawić. I ja chcę wrócić do Arsenalu i Wenger chce, żebym wrócił. Jako lepszy, mocniejszy i bardziej doświadczony bramkarz - kończy reprezentant Polski.
Źródło: Łączy Nas Piłka
Dodaj komentarz
Junior starszy
Adelaide2010
Zarejestrowany od: 1687 dni
Ilość komentarzy: 189
Oceny: +1839
Kibicuje:
Polska Real Madryt
02.08.2015 / 11:50:47
W Arsenalu już nikt na niego nie liczy (woleli dziadka czecha od rozwydrzonego polaka) a ten przykleił się do nogi Wengera jak małe dziecko, dorośnij Wojtuś zmień klub graj regularnie i wróć do swojej najwyższej formy !!!
Kluczowy zawodnik
bonzo
Zarejestrowany od: 1164 dni
Ilość komentarzy: 4680
Oceny: +1683
Kibicuje:
Polska Błękitni Stargard Szczeciński
30.07.2015 / 15:44:02
Wojtuś nie pierdol daj ognia

Tabela