betclic

"Szczęsny wzniesie Romę na wyższy poziom"

Ostatnia aktualizacja: 10/08/15 17:46, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mgilert / Shutterstock.com

Po dobrych występach w meczach sparingowych Wojciech Szczęsny ma prawo myśleć o zostaniu numerem 1 w bramce Romy. Polaka chwalą media oraz jego nowy trener.

Zdaniem dziennikarzy po tym, jaki zanotował początek we włoskim klubie, Rudi Garcia ma prawo oczekiwać, że zawodnik pozwoli rzymianom osiągnąć jeszcze wyższy poziom. Sam Szczęsny przyznaje, że tak, jak on zamierza mocno włączyć się do walki o miejsce w bramce, tak jego zespół może zagrozić Juventusowi w walce o mistrzostwo.

- Roma ma ambicje zdobycia scudetto. Do tego potrzeba napastnika, który gwarantuje 20 goli w sezonie. Takim jest Edin Dżeko [Roma na razie nie może go zatwierdzić do gry - red.] - powiedział.

- Zespół ma wielki potencjał i to jeden z powodów, dla których zdecydowałem się tutaj przyjść. W Romie uwielbiam to, że wszyscy tutaj naprawdę chcą podnosić swoje umiejętności. Atmosfera sprzyja zdobywaniu trofeów - dodawał.

- Jeszcze nie wiem, czy będę podstawowym bramkarzem. Oczywiście ciężko pracuję i podążam wyznaczoną sobie drogą. Postaram się sprawić, by menedżer nie miał zbyt trudnego zadania - kontynuował.

- Z Wengerem spędziłem 9 lat i to był fantastyczny czas. Uwielbiam każdą minutę z tego okresu. Teraz mogę uczyć się od Garcii i jestem pewien, że od niego też zyskam naprawdę dużo - zakończył nasz piłkarz.
Źródło: ESPN/La Gazzetta dello Sport
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela