betclic

Szef Arsenalu: możemy wygrać ligę!

Ostatnia aktualizacja: 20/07/15 20:07, Komentarzy: 0

0
0
Fot. arsenal.com

Dekada - tyle upłynęło od czasu, gdy kibice Arsenalu cieszyli się z ostatniego mistrzostwa Anglii. Czy wkrótce znów będą mogli triumfować? Tak twierdzi Ivan Gazidis, główny dyrektor londyńskiego klubu.

- Zawsze chcemy robić wszystko lepiej, niż nasi rywale, to dla nas nieustające wyzwanie. Ale mamy też autentyczną wiarę w to, że w najbliższych sezonach możemy sięgnąć po krajowe mistrzostwo, jak również po inne ważne puchary. - stwierdził Gazidis w wywiadzie dla Fox Sports Asia. 

Szef londyńczyków odniósł się również do pozycji trenera Arsenalu: - Trudno sobie wyobrazić, by ktoś inny radził sobie na tym stanowisku tak dobrze, jak Arsene. On ma teraz ogromne wsparcie zarządu, widzimy, że przedkłada klub ponad wszystko inne. Z nim mamy pewność, że drużyna staje się coraz silniejsza. Czasem nawet żartuję, że rozwijając nasze zaplecze treningowe, stawiamy w nim między innymi komorę kriogeniczną i to pozwoli nam zatrzymać Wengera nieco dłużej.

Francuski szkoleniowiec ma jeden z najdłuższych staży wśród obecnie pracujących europejskich trenerów - rządzi Arsenalem od 1996 roku, w październiku skończy 66 lat. W Londynie zdobywał już tytuł mistrzowski (trzykrotnie), docierał także do finału Ligi Mistrzów. Ogłoszono go również Trenerem Dekady 2000-2010.
Źródło: Daily Mail/własne
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela