betclic

Szef Mercedesa: Wyglądamy jak idioci!

Ostatnia aktualizacja: 03/07/16 18:00, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ZRyzner / Shutterstock.com

Wyścig Formuły 1 o Grand Prix Austrii zakończył się kolejną kolizją między kierowcami Mercedesa. Po zawodach wściekły był dyrektor teamu.

- Mało brakowało, a żaden z nich nie ukończyłby wyścigu! To było całkowicie bezrozumne - grzmiał Toto Wolff. 

Rosberg prowadził aż do ostatniego kółka, gdy Hamilton zabrał się za manewr wyprzedzania. I to mu się udało, ale okupił to kolizją z kolegą z zespołu. Ostatecznie Brytyjczyk zwyciężył, zaś Rosberg był dopiero czwarty. 

- Takie działania są pozbawione rozumu! Wyglądamy teraz jak idioci - komentował Wolff całe zajście.

To już trzecia w tym sezonie kolizja między kierowcami Mercedesa. Od dawna słychać o konflikcie między tą dwójką - każdy z nich ma ambicje, by stawać na najwyższym podium wyścigu i jednocześnie każdy z nich dysponuje bolidem, by próbować te ambicje zrealizować. Na razie w klasyfikacji generalnej prowadzi Rosberg, ale ma już tylko 11 punktów przewagi nad Hamiltonem. 
Źródło: Guardian
Dodaj komentarz
Senior
Shapeshift3r
Zarejestrowany od: 464 dni
Ilość komentarzy: 427
Oceny: +4430
Kibicuje:
Manchester United Tottenham Hotspur Anglia Juventus Turyn Polska
03.07.2016 / 20:14:46
A ja tam się cieszę, że jest taka rywalizacja. Dzięki dziku Hamiltonowi F1 znacznie zyskuje na atrakcyjności, ma ambicje wielkie i się nie daje Niemcom. Tylko jedyny problem w tym, że czasem takie zagrywki mogą przepłacić zdrowiem, lecz dopóki nic się poważnego nie dzieje to mi się to podoba.