Sześć goli w Bielefeld, grali Mak i Sobiech

Tomasz Bidermann/Shutterstock
Arminia Bielefeld zremisowała u siebie z drużyną Hannoverscher Sportverein 1896 z Arturem Sobiechem w podstawowym składzie 3:3 (2:1) w niedzielnym meczu piątej kolejki niemieckiej 2. Bundesligi.

Na Schuco Arena w zespole gospodarzy pięć minut przed przerwą pojawił się na murawie Michał Mak. Jeden z braci bliźniaków znanych z występów w polskiej ekstraklasie został zmieniony siedem minut przed końcem.

Dwukrotnie na listę strzelców w tym spotkaniu wpisywali się Fabian Klos i Sebastian Schuppan, który jednak dwa razy niefortunnie kierował piłkę do własnej bramki. Ponadto gola dla gospodarzy zdobył jeszcze Brian Behrendt, a dla gości Turek Kenan Karaman.

Arminia po trzecim podziale punktów w tym sezonie zajmuje szesnaste miejsce w tabeli, natomiast zespół z Hanoweru jest szósty w klasyfikacji.

* * * * * *
Arminia Bielefeld - Hannoverscher Sportverein 1896 3:3 (2:1)
Bramki: Klos 26-karny, 31, Behrendt 79 - Schuppan 45+1-samobójcza, 90+1-samobójcza, Karaman 69.