betclic

Szewczenko poleca Milanowi Jarmołenko

Ostatnia aktualizacja: 01/06/16 11:19, Komentarzy: 0

0
0
Fot. katatonia82 / Shutterstock.com

Andrij Jarmołenko powinien przenieść się z Dynama Kijów do AC Milan - twierdzi Andrij Szewczenko na łamach brytyjskiego "Daily Mail".

"Rossoneri" miniony sezon w Serie A zakończyli dopiero na siódmym miejscu i zagrają w przyszłej edycji mniej prestiżowej Ligi Europy.

Były gwiazdor klubu z Mediolanu i reprezentacji Ukrainy jest przekonany, że jego rodak byłby świetnym wzmocnieniem siedmiokrotnych triumfatorów Klubowego Pucharu Europy.

39-letni Szewczenko sugeruje, aby AC Milan postarał się o Jarmołenko, tak jak to miało miejsce w jego przypadku w 1999 roku i co zaowocowało kolejnymi sukcesami klubu z Lombardii.

- Mamy na Ukrainie Jarmołenko, którego bardzo lubię. Gra na prawym skrzydle i może to samo również robić z powodzeniem na lewej stronie i wierzę, że zostanie dobrym zawodnikiem. Wskazałbym mu AC Milan jako jego przyszły kierunek
- doradza rodakowi Szweczenko.

26-letni Jarmołenko jest związany kontraktem z Dynamem Kijów do końca czerwca 2020 roku. Na swoim koncie ma 58 występów w kadrze i 24 strzelone gole. Ukraina na Euro 2016 zagra w grupie C kolejno z Niemcami, Irlandią Północną i Polską.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela