betclic

Szmal: Na boisku zostawiliśmy wszystko

Ostatnia aktualizacja: 29/01/16 18:42, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Reprezentacja Polski wygrała dzisiaj ze Szwecją 26:24 i Mistrzostwa Europy zakończyła na 7 miejscu. Po meczu Sławomir Szmal zapewnił, że on i jego koledzy z zespołu podczas turnieju dali z siebie wszystko.

Podopieczni Michaela Biegler drugą fazę grupową - po wysokiej porażce z Chorwacją - zakończyli na czwartej pozycji. Czwartą lokatę w drugiej grupie mistrzostw zajęli Szwedzi. Polska tym samym w meczu o 7 miejsce mierzyła się z rywalem ze Szwecji. Bardzo wyrównane od pierwszej do ostatniej minuty spotkanie nasi szczypiorniści wygrali, ale mimo wszystko po mistrzostwach pozostał niedosyt. Tymczasem Sławomir Szmal zapewnił, że on i jego koledzy na parkiecie dali z siebie absolutnie wszystko.

- Mogę zapewnić, że z naszej strony zostawiliśmy wszystko na boisku - powiedział bramkarz reprezentacji Polski cytowany przez serwis sportowefakty.wp.pl. Szmal podziękował również kibicom za wsparcie. - Graliśmy przed własną publicznością i przede wszystkim trzeba było fajnie podziękować kibicom za to, że byli z nami podczas tego całego turnieju. Za te emocje, które nam dostarczyli. Niejednokrotnie pomagali nam w zwycięstwie - zaznaczył.
Źródło: sportowefakty.wp.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!