betclic

Szmatuła: Legia ma większą presję

Ostatnia aktualizacja: 08/05/16 13:34, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

- Atmosfera w drużynie jest bardzo dobra. Panuje bojowy nastrój i to zapowiada naprawdę fajny mecz. Łatwo skóry nie sprzedamy - powiedział podczas konferencji prasowej przed niedzielnym pojedynkiem z Legią w Warszawie Jakub Szmatuła.

- Musimy zagrać dobrze pressingiem i nie pozwolić Legii na swobodną grę piłką - to będzie kluczowe w tym spotkaniu. Strach nas nie paraliżuje. Jesteśmy świadomi tego, co zrobiliśmy, a to co ugramy, będzie dla nas - wyznał zawodnik gliwiczan cytowany przez oficjalną witrynę zespołu.

- Większą presję ma Legia i to widać nawet po kibicach, dla których najważniejsze jest pierwsze miejsce w lidze i gra w eliminacjach do Ligi Mistrzów - mają stulecie klubu. Natomiast my jedziemy zagrać fajny mecz. Wierzę, że pokażemy się w Warszawie z dobrej strony - dodał golkiper Piastunek. - Czy to będzie mecz o mistrzostwo Polski? - Mamy tyle samo punktów co warszawianie. Oni też mają jeszcze mecz wyjazdowy - wiele może się zmienić. Musimy ten mecz potraktować jak każdy inny. Nie myślimy, co będzie na koniec sezonu - deklaruje doświadczony bramkarz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela