betclic

Szmatuła: Wicemistrzostwo to nie był przypadek

Ostatnia aktualizacja: 29/08/16 09:05, Komentarzy: 0

1
0
Fot. ASInfo

W niedzielę Piast Gliwice przegrał w Poznaniu z Lechem 0:2. Wicemistrz Polski nie zdobył bramki w piątym z kolei spotkaniu i jego zawodnicy nie mają wielu powodów do zadowolenia.- Wierzę, że przyjdzie taki mecz, że w końcu wygramy. Jesteśmy pełni optymizmu. Teraz przegraliśmy, musimy to wziąć na klatę - mówił po ostatnim gwizdku sędziego golkiper gliwiczan, Jakub Szmatuła.

- W pierwszej połowie Lech miał trochę więcej sytuacji, do momentu straty bramki mecz był wyrównany. Potem nie wiem, zabrakło nam trochę sił. Zdobyliśmy bramkę, ale sędzia jej nie uznał i przegrywamy - mówił zmartwiony bramkarz cytowany przez lechpoznan.pl.

- Trzeba wyjść z tej ciężkiej sytuacji. Niektórzy nas mogą skreślać, ale myślę że w końcu będzie lepiej i weźmiemy się w garść. Dajemy na boisku, ile możemy, trzeba pracować dalej, żeby w końcu wygrać - zapewnił Szmatuła.

- Dzisiaj też mieliśmy sytuacje, nie wiem, czy strzelona przez nas bramka była prawidłowa, ale sędzia jej nie uznał. Nawet to nam nie wejdzie, szkoda, jesteśmy zawiedzeni. To wygląda tak, jakbyśmy zapomnieli, jak się gra w piłkę, ale wicemistrzostwa przez przypadek nie zdobyliśmy - podsumował doświadczony piłkarz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela