betclic

Sztylka: Sędzia się pomylił i skończyło się remisem

Ostatnia aktualizacja: 24/10/16 17:38, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

– Wiedzieliśmy, jakie są ich mocne strony, zwłaszcza dośrodkowania na Covilo, ale właśnie w ten sposób straciliśmy pierwszą bramkę. W końcówce sędzia się pomylił i skończyło się remisem – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie asystent trenera Mariusza Rumaka w Śląsku Wrocław, Dariusz Sztylka.

Zielono-biało-czerwoni po 13. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli jedenaste miejsce. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie piętnaście punktów. Do liderującej Lechii Gdańsk tracą w tym momencie dziesięć "oczek".

– Na pewno musimy zanalizować naszą grę po straconej bramce na 1:2. Brakowało nam przytrzymania piłki z przodu i utrzymania się przy niej na połowie Cracovii. Przez ostatnie 20 minut pozwoliliśmy im na zbyt dużo – stwierdził Dariusz Sztylka, cytowany przez "slaskwroclaw.pl".

Wiedzieliśmy, jakie są ich mocne strony, zwłaszcza dośrodkowania na Covilo, ale właśnie w ten sposób straciliśmy pierwszą bramkę. W końcówce sędzia się pomylił i skończyło się remisem, a ja uważam, że z przebiegu meczu byliśmy zespołem, który zasłużył na zwycięstwo – zaznaczył.

Peter Grajciar od dłuższego czasu fizycznie wygląda bardzo dobrze. A do tego ma naprawdę duże umiejętności piłkarskie, które dobitnie pokazał. Zasłużył na występ w pierwszym składzie i potwierdził, że jest ważną częścią zespołu – podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 314 dni
Ilość komentarzy: 7227
Oceny: +20421
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
28.10.2016 / 20:02:36
Przeprosiny były? :)

Tabela