Szukała na ławce, remis Osmanlisporu

Ostatnia aktualizacja: 07/05/16 22:34, Komentarzy: 0

0
0

Osmanlispor FK zremisował na własnym stadionie 3:3 z Bursasporem w spotkaniu 32. kolejki ligi tureckiej. Całe spotkanie na ławce rezerwowych gospodarzy spędził Łukasz Szukała.

Po pierwszej połowie spotkania goście prowadzili 2:0. Najpierw w 27. minucie gry na listę strzelców wpisał się Pablo Martin Batalla, a sześć minut przed przerwą trafienie zaliczył Ricardo Faty. Pięć minut po zmianie stron gola na 3:0 strzelił Cristobal Jorquera. Później bramki zdobywała już tylko stołeczna drużyna. Dwukrotnie golkipera rywali pokonał Pierre Webo, a raz Aminu Umar.

Po remisie drużyna z Ankary zajmuje piąte miejsce w tabeli. Bursaspor ma o dziewięć punktów mniej i jest na dziesiątej pozycji w lidze.

Kolejnym rywalem Osmalisporu będzie Besiktas. Bursaspor w następnej serii gier zagra z Konyasporem.