betclic

Szukiełowicz: Jedziemy do Gliwic po punkty

Ostatnia aktualizacja: 29/02/16 22:24, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Śląsk Wrocław zagra na wyjeździe z Piastem Gliwice w ramach 25. kolejki Ekstraklasy. Na przedmeczowej konferencji prasowej trener "Wojskowych", Romuald Szukiełowicz przyznał, że jego zespół zamierza wygrać to spotkanie.

- Jedziemy już do wicelidera, choć długo gliwiczanie zajmowali pierwsze miejsce. Na własne życzenie stracili bramki w Gdańsku i spadli z pozycji lidera. Piast rundę wiosenną zaczął gorzej od nas. Zaliczył dwa remisy i przegraną, ale na pewno myślą podobnie do nas: Jak nie z nami mają się wygrać, to z kim? Jestem przekonany, że zagramy tam dobry mecz i będziemy walczyć o komplet punktów - powiedział 67-letni szkoleniowiec, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Jesteśmy po analizie naszego meczu z Górnikiem. W spotkaniu aktywny był Morioka, który kreował naszą grę ofensywną, ale w kilku sytuacjach mógł się inaczej zachować. Na treningach dużo rozmawialiśmy, tłumaczyliśmy te sytuacje i myślę, że w Gliwicach zdobędziemy bramki. Na pewno powalczymy i mamy szanse na 3 punkty. Wszystko zależy od nas - dodał.

- Faktem jest, że Piast ma o jeden dzień mniej odpoczynku, ale raczej to nie wpłynie na jego dyspozycje. To dopiero początek sezonu, więc regeneracja sił trwa krócej. Bardziej mnie ciekawi to, że oni nie wygrywają meczów - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!