betclic

Szukiełowicz: Obie drużyny chciały za mocno

Ostatnia aktualizacja: 26/02/16 22:12, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Trener Śląska Wrocław Romuald Szukiełowicz po bezbramkowym remisie z Górnikiem Zabrze żałował niewykorzystanych świetnych okazji swoich podopiecznych, które mogły dać gospodarzom trzy punkty

- To był mecz walki z obu stron. Zespół gości przewyższał nas siłą fizyczną, ale grał tak, jak się tego spodziewaliśmy. Dwa, trzy podania w głębi pola i długa piłka na napastnika - podkreślił Szukiełowicz dla oficjalnej strony Śląska.

- My w przeciągu całego meczu stworzyliśmy sobie dwie sytuacje do zdobycia bramki. To sytuacja Ryoty, który miał przed sobą pustą bramkę na czwartym metrze. On na dalszym, a Janukiewicz na bliższym słupku. Fakt, piłka była bardzo mocno uderzona, Morioka chciał delikatnie uderzyć głową, ale wystarczyło ją tylko przyjąć na klatkę i skierować do siatki. Druga sytuacja była od Picha, który w końcówce spotkania w polu karnym uderzył nad bramką - przyznał opiekun Śląska. 

- Obie drużyny potrzebowały punktów, ale wiadomo jak się kończy sprawa, gdy obie strony chcą za mocno. Z Piastem będzie łatwiej. Nie będzie takiej determinacji ze strony Piasta. Gliwiczanie mają inny styl gry. Grają piłką i nie nastawiają się na grę kontaktową - dodał Szukiełowicz. 

(za slaskwroclaw.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!