betclic

Szymon Pawłowski wrócił do treningów

Ostatnia aktualizacja: 30/03/16 22:17, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

Skrzydłowy Lecha Poznań, Szymon Pawłowski, rozpoczął indywidualne treningi. Nie wiadomo jednak, kiedy wróci do zajęć z drużyną - poinformowała oficjalna strona internetowa "Kolejorza".

29-latek przez dwa tygodnie od zabiegu złamanej kości jarzmowej nie uczestniczył w przygotowaniach swojego zespołu. Po tym czasie odbył konsultację medyczną, podczas której chirurg szczękowy wyraził zgodę na jego udział w treningach. - Na razie biega wokół boiska. Zobaczymy jak jego organizm będzie reagował na obciążenia. On przez kilkanaście dni w ogóle nie trenował - powiedział dr Krzysztof Pawlaczyk.

- Szymon miał złamaną kość jarzmową. Maski często opierane są właśnie na kości jarzmowej, tak jest w przypadku złamania nosa. Pracujemy nad tym, żeby przygotować taką maskę. Niewykluczone jednak, że Szymon zacznie grać bez niej. To do niego należy ostateczna decyzja dotycząca maski - dodał.

Kolejna konsultacja medyczna Pawłowskiego odbędzie się za około dwa tygodnie. - Do czasu tej konsultacji w treningach Szymona niewiele się zmieni. Jest szansa, że wróci on do gry w maju - zakończył dr Pawlaczyk.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela