betclic

Tajner: Mamy najlepszego trenera, jaki jest na rynku

Ostatnia aktualizacja: 29/03/16 20:16, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Łukasz Pieczyrak, wikipedia

Kilka dni temu poznaliśmy nazwisko nowego selekcjonera polskiej kadry skoczków. Został nim Stefan Horngacher. Apoloniusz Tajner przyznał, że na obecną chwilę nie było nikogo lepszego. 

Mamy chyba najlepszego szkoleniowca, jaki jest na rynku trenerskim, który w dodatku jest chętny do pracy, bardzo pozytywnie wypowiada się o naszych zawodnikach i wcześniejszym okresie pracy w Polsce - stwierdził prezes Polskiego Związku Narciarskiego cytowany przez oficjalną stronę związku.

- Nie ukrywam, że przygotowywaliśmy się do wyboru nowego trenera. Do PZN wpłynęły dwie oferty: od słoweńskiego trenera Vasji Bajca oraz Stefana Horngachera - austriackiego trenera prowadzącego niemiecką Kadrę B, a następnie asystenta trenera pierwszej kadry. Po otwarciu kopert, analizie dokumentów i dyskusji komisji konkursowej w składzie: Andrzej Wąsowicz – Wiceprezes PZN, Andrzej Kozak – Wiceprezes PZN,  ja oraz po rozmowie telefonicznej z Adamem Małyszem, czwartym członkiem komisji, który musiał już wyjechać, jednoznacznie określiliśmy, że trenerem reprezentacji Polski w skokach narciarskich na kolejne co najmniej dwa sezony – do 2018 roku będzie Stefan Horngacher - wyjaśnił Apoloniusz Tajner.
Źródło: pzn.pl
Dodaj komentarz
Junior starszy
pierninio10
Zarejestrowany od: 501 dni
Ilość komentarzy: 355
Oceny: +2873
Kibicuje:
Kolumbia Juventus Turyn Włochy Polska Urugwaj
03.04.2016 / 18:54:43
Może zamiast wywalać trenera Kruczka trzeba by prezesa wywalić