Tak Paweł Wszołek strzelił debiutanckiego gola dla QPR [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 16/10/16 14:08, Komentarzy: 7

26
7

Paweł Wszołek strzelił w sobotę swojego pierwszego gola dla Queens Park Rangers. Jego zespół zremisował z Reading FC 1:1.

Nasz zawodnik zaczął spotkanie od pierwszej minuty i potrzebował niespełna kwadransa, by wpisać się na listę strzelców. Ładne pokazał się wbiegając na wolne pole, a następnie wykorzystał podanie kolegi z drużyny, Olamide Shodipo i pokonał bramkarza rywali.

Niestety dla gospodarzy wyrównanie przyszło już siedem minut później. Na listę strzelców wpisał się Daniel Williams.

Wszołek przebywał na boisku do 73 minuty, kiedy to został zmieniony przez Idrissa Syllę. Po dwunastu kolejkach Queens Park Rangers ma na koncie szesnaście punktów i zajmuje czternaste miejsce na zapleczu Premier League.
Źródło: Twitter