betclic

Taras Romanczuk: Charakter w tej drużynie był zawsze

Ostatnia aktualizacja: 02/05/16 09:29, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

– Cieszę się, że udało się wygrać. Takie mecze są najlepsze dla kibiców, bo obfitują w bardzo wiele emocji – powiedział tuż po spotkaniu z Podbeskidziem Bielsko-Biała (3:2) zawodnik Jagiellonii Białystok, Taras Romanczuk.

Po 34. kolejkach Jaga zajmuje w tabeli grupy spadkowej trzecie miejsce. Jak do tej pory podopieczni Michała Probierza zgromadzili na swoim koncie dwadzieścia pięć punktów. Na chwilę obecną nad przedostatnim Górnikiem Zabrze mają pięć "oczek" przewagi.

– Cieszę się, że udało się wygrać. Takie mecze są najlepsze dla kibiców, bo obfitują w bardzo wiele emocji. Charakter w tej drużynie zawsze był, a teraz to tylko potwierdziliśmy – stwierdził Ukrainiec, cytowany przez "jagiellonia.pl".

– W Krakowie czeka nas bardzo ważny mecz. Wiemy, jak ciężki to teren i jak ostatnio tam zagraliśmy. Teraz jedziemy zrehabilitować się za tamto spotkanie i mam nadzieję, że to się uda – kontynuował.

– Z mojej perspektywy nie było rzutu karnego dla Podbeskidzia Bielsko-Biała. Zobaczę to jeszcze w domu na powtórkach, ale moim zdaniem nie powinno być tej jedenastki. Taka jest moja opinia – dodał 24-letni pomocnik żółto-czerwonych.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!