betclic

"Tegoroczny Copa America wygląda jak mundial"

Ostatnia aktualizacja: 06/04/16 11:31, Komentarzy: 0

0
0
Fot. YiAN Kourt / Shutterstock.com

Selekcjoner reprezentacji USA Jurgen Klinsmann jest optymistą przed zbliżającym się turniejem Copa America Centanario 2016.

Podopieczni niemieckiego szkoleniowca w jubileuszowej imprezie rozgrywanej przed własną publicznością podejmą w bardzo mocnej grupie kolejno Kolumbię, Kostarykę i Paragwaj.

- To wygląda trochę tak, jak mundial. Zdajemy sobie sprawę, że nasza grupa jest bardzo trudna, ale możemy pokonać każdy zespół w każdym momencie
- zapowiada odważnie Klinsmann w rozmowie z oficjalną stroną Major League Soccer.

- Czeka nas bardzo trudne zadanie, ale z pewnością jesteśmy w stanie mu sprostać. Myślę, że już dwa lata temu na mundialu w Brazylii pokazaliśmy wielu ludziom, że stać nas na większe rzeczy - stwierdził były znakomity napastnik reprezentacji Niemiec, którego podopieczni wygrali ostatnio 4:0 z Gwatemalą w eliminacjach MŚ 2018.

- W takich chwilach wszyscy są szczęśliwi i cieszymy się z tego. Kiedy jednak przytrafia się porażka, tak jak było wcześniej również z Gwatemalą
(0:2 - przy. red.), wówczas trzeba zmierzyć się z dawką krytyki i trzeba to zaakceptować. To część tej pracy - dodał Klinsmann.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!