Teodorczyk bez gola, pierwsza porażka Anderlechtu

Ostatnia aktualizacja: 25/09/16 22:19, Komentarzy: 1

0
1

Anderlecht Bruksela przegrał u siebie z KVC Westerlo 1:2 (0:0) w niedzielnym spotkaniu 8. kolejki belgijskiej Jupiler Pro League.

Na Constant Vanden Stock Stadium całe zawody w barwach gospodarzy zaliczył Łukasz Teodorczyk. Napastnik reprezentacji Polski kwadrans przed przerwą zobaczył żółtą kartkę.

Prowadzenie dla gości uzyskał osiemnaście minut po przerwie Michael Heylen. Wyrównał siedem minut przed końcem Algierczyk Sofiane Hanni, ale dwie minuty później sensacyjny triumf przyjezdnym zapewnił Nicolas Rommens.

Dla popularnych "De Kemphanen" była to dopiero pierwsza wygrana w tym sezonie, po której jednak nadal zamykają tabelę.

"Fiołki" doznały natomiast pierwszej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostały na pozycji wicelidera klasyfikacji. Na czele stawki jest zespół SV Zulte-Waregem.