Teodorczyk nie przestaje strzelać! Kolejne dwa gole polskiego napastnika [VIDEO]

facebook.com/pg/rsca.be
Anderlecht przegrał na wyjeździe z Zulte Waregem 2:3 w piętnastej kolejce ligi belgijskiej. Dwie bramki dla klubu z Brukseli zdobył Łukasz Teodorczyk.

Pierwszego gola w tym meczu strzelili gospodarze - Alessandro Cordaro po podaniu Onura Kayi w dziewiątej minucie.

Odpowiedź gości była jednak błyskawiczna. Najpierw w 14 minucie Łukasz Teodorczyk pewnym strzałem z najbliższej odległości wykończył ładną akcję kolegów z zespołu.

Potem, w 31 minucie, Polak ponownie znalazł się w doskonałej sytuacji i mając przed sobą tylko bramkarza, nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce. To już osiemnaste trafienie naszego zawodnika w tym sezonie.

Na początku drugiej połowy drużyna Łukasza Teodorczyka roztrwoniła przewagę w ciągu kilku minut. W 46 wyrównał Timothy Derijck, a w 49 gospodarzy na prowadzenie wyprowadził M'Baye Leye.

Anderlecht ostatecznie przegrał z Zulte Waregem 2:3. Klub z Brukseli z 25 punktami zajmuje obecnie piąte miejsce, a jego dzisiejszy rywal jest liderem Jupiler League - 33 "oczka" na koncie.