Teodorczyk prowadzi do zwycięstwa. Znów gol! [VIDEO]

YouTube
Anderlecht Bruksela pokonał na wyjeździe RSC Charleroi w meczu 21 kolejki ligi belgijskiej.

W ekipie gości od początku grał Łukasz Teodorczyk, ale w pierwszej połowie napastnik reprezentacji Polski niczym nie zachwycił - nie brał udziału w groźnych akcjach, "popisał się" za to nieudaną wrzutką w pole karne.

Po przerwie klarownych sytuacji wciąż brakowało, aż do... 74 minuty. Sofiane Hanni wygrał piłkę w starciu z rywalami, wbiegł w okolice pola karnego, podał do Teodorczyka, a ten ze stoickim spokojem wykorzystał świetną sytuację. 1:0 i szesnaste trafienie ex-snajpera Lecha w lidze!

Więcej trafień już nie oglądaliśmy. Anderlecht pokonał Charleroi 2:0 i wskoczył na pozycję lidera tabeli. Wieczorem swój mecz gra Club Brugge, które ma punkt mniej.