Terek wygrał ze Spartakiem, grał Rybus

Roger Gorączniak, wikipedia
W spotkaniu 15. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi Tierek Grozny wygrał na swoim stadionie ze Spartakiem Moskwa 2:1 (1:1). W barwach gospodarzy od 72. minuty grał Maciej Rybus.

Kibice zgromadzeni na trybunach Achmat-Arieny nie musieli zbyt długo czekać na pierwsze trafienie w tym meczu. Już w szóstej minucie gry na prowadzenie wyszli zawodnicy gości, a piłkę do własnej siatki wpakował Andriej Siemionow. Miejscowi doprowadzili do wyrównania zaledwie kwadrans później. Na listę strzelców wpisał się wówczas Adilson.

W końcówce spotkania wynik rywalizacji ustalił rezerwowy Ablay Mbengue, któremu asystował Oleg Iwanow.

Dzięki wygranej, Tierek zrównał się punktami ze swoim rywalem. Obie drużyny mają na swoim koncie 23 "oczka". Drużyna z Moskwy zajmuje piąte miejsce w tabeli, z kolei zespół Macieja Rybusa znajduje się jedną lokatę niżej.