betclic

Terry: Gdy Mourinho wróci na Stamford Bridge, zostanie wspaniale przywitany

Ostatnia aktualizacja: 30/05/16 22:15, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Vlad1988 / Shutterstock.com

Kapitan londyńskiej Chelsea, John Terry przyznał, że nowy opiekun Manchesteru United, Jose Mourinho jest najlepszym trenerem, z jakim przyszło Terry'emu pracować.

- Już wiele razy to mówiłem: Jose jest najlepszym menedżerem, z którym miałem do czynienia. Szkoda, że jego praca w Chelsea zakończyła się w ten sposób, ale życzę mu jak najlepiej, ponieważ jest wielkim trenerem i wspaniałym człowiekiem. Na pewno w Man United będzie świetny - powiedział Anglik.

- Grałem już przeciwko Jose, gdy prowadził inne ekipy - przypomniał Terry. - Zostanie wspaniale przywitany, gdy wróci na Stamford Bridge - zapewnił i równocześnie dodał, że The Blues muszą skupić się na sobie i znów powalczyć o mistrzostwo.

Środkowy obrońca jest wychowankiem Chelsea FC. Zdobył z nią cztery mistrzostwa Anglii i raz triumfował w Lidze Mistrzów. Na swoim koncie ma 483 występy w Premier League.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
DarthBane
Zarejestrowany od: 488 dni
Ilość komentarzy: 53
Oceny: +282
Kibicuje:
Chelsea Londyn Bayern Monachium Holandia Pogoń Szczecin Polska
31.05.2016 / 00:26:12
Mou i Chelsea to jak mąż i żona, czasem się kłócą, nie zgadzają,a le ostatecznie do siebie... nie ma trenera bardziej pasującego do tej drużyny, a w Chelsea każdy docenia mou, więc i on tutaj genialnie czuje
Solidny ligowiec
jajajakberety
Zarejestrowany od: 459 dni
Ilość komentarzy: 1117
Oceny: +10161
Kibicuje:
Pogoń Szczecin Polska Real Madryt
31.05.2016 / 10:07:58
Chyba czuł, nie sądzę aby ponownie wszedł kiedyś do tej samej niebieskiej rzeki.

Tabela