betclic

"Terry ma w sobie ogień"

Ostatnia aktualizacja: 07/08/15 14:05, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mooinblack / Shutterstock.com

Trener Chelsea Londyn, Jose Mourinho udzielił wywiadu, w którym opowiedział o kapitanie swojej drużyny Johnie Terrym oraz obowiązującym go kontrakcie.

W 2013 roku, krótko po powrocie Mourinho do Chelsea, John Terry został wezwany do jego biura, aby omówić swoją przyszłość. Po dwóch słabszych latach w jego wykonaniu, "The Special One" powiedział mu, że choć respektuje jego kontrakt, nie zaoferuje mu niczego, jeśli nie będzie na to zasługiwał.

Terry odparł, że udowodni mu, iż zasłużył na swoje miejsce. W końcu dało mu się przekonać Portugalczyka, dzięki czemu stał się jednym z fundamentów jego drużyny.

- W tym wieku wszystko jest bardzo trudne do przewidzenia. W Chelsea postanowiliśmy, że kiedy zawodnicy osiągną pewien wiek, będziemy prowokować ich do lepszej gry. Dostają więc kontrakt na rok - powiedział Mourinho cytowany przez ESPN.

- Jeśli tego nie zaakceptują, oznacza to, że nie są gotowi na podjęcie wyzwania. Nie chcemy takich piłkarzy. John zaakceptował to w poprzednim sezonie. To pokazuje, że dalej ma w sobie ogień. Właśnie to zagwarantuje, że nie będzie to ostatnia umowa, jaką tutaj podpisze – zapewnił.

34-letni Terry jest zawodnikiem Chelsea od 1998 roku. Jego obecny kontrakt kończy się 30 czerwca 2016 roku.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela