betclic

Terry: Wszyscy czekamy na powrót Zoumy

Ostatnia aktualizacja: 04/09/16 19:47, Komentarzy: 2

1
2
Fot. Sooksun saksit/Shutterstock

Obrońca Chelsea Londyn, Kurt Zouma, który nabawił się kontuzji kolana w marcu, już niebawem może pojawić się na boisku. - Wszyscy czekamy na jego powrót - zapewnia obrońca The Blues, John Terry. 

22-letni stoper kontuzji doznał urazu w pojedynku z Manchesterem United. Po upadku na murawę jego kolano odgięło się w odwrotną stronę. Po dokładnych badaniach okazało się, że zawodnika czeka półroczna przerwa w grze. Na szczęście jednak dość szybko zabrał się za rehabilitację i być może już we wrześniu wybiegnie na boisko.

- Myślę, że wielu z nas go brakowało. Kibice przez ten czas bardzo go wspierali, zresztą tak jak cały zespół. To trudna sytuacja, kiedy twój partner wypada na tak długo z gry i nie może pomóc drużynie, zwłaszcza kiedy wszystko idzie źle - stwierdził kapitan Chelsea.

- Wszyscy widzieliśmy, jak Kurt przeżywa nasz słaby okres. Uznał, że osłabił zespół mimo, że nie miał na to wpływu. Uważam go za silnego zawodnika który ma przed sobą wielką przyszłość. Wierzę, że szybko wróci do gry - dodał defensor. 

Zouma w zeszłym sezonie rozegrał 23 mecze w Premier League. Zdobył w nich jednego gola.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
Brusli14
Zarejestrowany od: 320 dni
Ilość komentarzy: 191
Oceny: +1600
05.09.2016 / 09:40:49
Wielki talent, szkoda tej kontuzji
Junior
Szayanin
Zarejestrowany od: 333 dni
Ilość komentarzy: 18
Oceny: +109
Kibicuje:
Belgia Chelsea Londyn Pogoń Szczecin Polska
04.09.2016 / 19:56:30
Czekamy Zouma David Louis i Kourt Zouma najlepsza defensywa w lidze :D