betclic

Terry: Wszystkie decyzje podejmuje Abramowicz

Ostatnia aktualizacja: 19/12/15 18:25, Komentarzy: 0

0
0
Fot. gusewalex/Shutterstock

Kapitan Chelsea Londyn, John Terry, uważa, że przede wszystkim zawodnicy "The Blues" ponoszą odpowiedzialność za słabe wyniki, które doprowadziły do zwolnienia Jose Mourinho.

Kontrakt z Portugalczykiem został rozwiązany w czwartek, za porozumieniem stron. Po 16. kolejkach Premier League mistrzowie Anglii mieli punkt przewagi nad strefą spadkową.

- Uwierzcie mi, kiedy mówię, że wszyscy piłkarze wychodzili na boisko z myślą o zwycięstwie. Każdy z nas musi spojrzeć na wcześniejsze występy i wziąć odpowiedzialność za obecną pozycję w tabeli - przyznał obrońca cytowany przez "FourFourTwo".

- Wiemy o tym, że pojawiały się pogłoski o wpływie zawodników na decyzje podejmowane przez klub. Chcę, aby było jasne, że to nieprawda. Wszystkie decyzje podejmuje pan Abramowicz wraz z zarządem. Naszym zadaniem jest skupianie się na uzyskiwaniu dobrych wyników - dodał.

- Chelsea to wielki klub, a my jesteśmy zdeterminowani, aby znaleźć się w miejscu, w którym powinniśmy być. Po takim rozpoczęciu sezonu nie będzie nam łatwo, ale musimy to wszystko odwrócić. Stanie się tak dzięki współpracy i wsparciu ze strony kibiców - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela