betclic

Tetteh: W europejskich pucharach nie gra się co tydzień

Ostatnia aktualizacja: 03/11/15 13:54, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

25-letni defensywny pomocnik Lecha Poznań, Abdul Aziz Tetteh powiedział, że dla niego możliwość gry w europejskich pucharach z dobrymi rywalami jest bardzo ważna.

- Dobrze się czuję z tym, że gram. Często powtarzam, że im więcej grasz, tym więcej masz pewności siebie, dlatego ja bardzo się cieszę, że dostaję tyle szans – powiedział Abdul Aziz Tetteh, cytowany przez "lechpoznan.pl".

- Z Fiorentiną już graliśmy i osiągnęliśmy dobry rezultat. Nie możemy jednak skupiać się na tym wyniku, bo przed nami kolejny ciężki mecz. Kiedy ostatnio się z nimi mierzyliśmy również byli liderem Serie A. My o tym nie myśleliśmy, po prostu pojechaliśmy tam zagrać dobre spotkanie – kontynuował.

- Teraz spróbujemy zrobić to ponownie i zobaczymy jakim wynikiem zakończy się czwartkowe starcie. W europejskich pucharach nie gra się co tydzień, dlatego to wielka przyjemność mierzyć się z tak dobrymi piłkarzami - dodał.

Mistrz Polski po trzech rozegranych spotkaniach zajmuje w grupie I drugie miejsce. Na chwilę obecną Kolejorz ustępuje tylko szwajcarskiemu FC Basel, które na swoim koncie ma komplet punktów.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
ogladaczlfc
Zarejestrowany od: 1177 dni
Ilość komentarzy: 919
Oceny: +5023
Kibicuje:
Liverpool FC
04.11.2015 / 16:44:22
Cieszę się, że w końcu ten kolos gra. Skorża na niego nie stawiał a teraz udowadnia swoją wartość.